reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

sportosavaite.lt   
2021 07 09, 11:30
Sporto aistruoliams pristatomos istorijos apie legendinius pasaulio atletus

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Filmų apie sportą gerbėjams ši vasara tikrai intriguojanti. „Viaplay“ skyrus dideles investicijas dokumentiniams sporto filmams, žiūrovai išvys daugybę stebinančių juostų.

 

Vienos laukiamiausių premjerų – skandinaviškų, legendinio „Manchester United“ trenerio sero Alexo Fergusono istorijos „Never Give In“ ir „Made in Senegal“, pasakojančios apie Liverpulio žvaigždę Sadio Mané.

reklama

 

Kaip teigia „NENT Group“ Skandinavijos sporto direktorius Kim Mikkelsen, šis dokumentinis paketas puikiai papildo pagrindinius šios vasaros čempionatus su filmais, kuriuose pateikiamos įspūdingos istorijos apie geriausius ir net blogiausius sporto pasaulio atletus.

 

Seras Alexas Fergusonas, 27 metus treniravo „Manchester United“ ir vedė juos į neregėtas aukštumas, įskaitant istorinį trigubą, 1999 metų triumfą, kurį vainikavo dramatiška pergalė Čempionų lygos finale prieš Miuncheno „Bayern“. „Viaplay“ dokumentiniame filme, seras Alexas Fergusonas teigia: „Niekada nepasiduok“, pats pagrindinis veikėjas pasakoja istoriją, dėl kurios jis tapo daugiausiai laiminčiu futbolo treneriu, vertinant pagal iškovotus titulus.

 

Žiūrovai filme išvys istorijas ir iš pačios vaikystės, augant pavojinguose Glazgo rajonuose, išgirs apie rungtynes, pakeitusias jo gyvenimą, apie tai, kas atvedė į sėkmingą trenerio karjerą su pirma mažesne „Aberdeen“ komanda, o vėliau – su galingąja „Manchester United“. Filmas palies ir lemtingąją 2018 m. gegužės dieną, kai jis patyrė stiprų kraujo išsiliejimą į smegenis.

 

Filmo režisierius – Fergusono sūnus Jasonas, o tarp filme dalyvavusių pašnekovų – vieni garsiausių jo karjeros metų „Man United“ klube ekspertų: Ryanas Giggsas ir Ericas Cantona, kurie pateikia savo nuomonę apie legendinį lyderį. Apskritai tai sudaro įspūdingą gyvenimo istoriją, kurios neturėtų praleisti nė vienas futbolo aistruolis, nesvarbu, kokį klubą bepalaikytų.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >