reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

reklama

Sportosavaite.lt   
2014 01 20, 15:35
Šiuolaikinės penkiakovės varžybose Minske – L. Batulevičiūtės pergalė

L. Batulevičiūtė
L. Batulevičiūtė
Minske įvyko šiuolaikinės penkiakovės Baltarusijos taurės atvirosios pirmenybės, kuriose dalyvavo šeimininkų, Lietuvos, Gruzijos, Rusijos ir Vokietijos sportininkai. Moterų varžybų nugalėtoja tapo Lietuvos atstovė Lina Batulevičiūtė.

 

Baltarusiai žirgų manieže surengė ir fechtavimo bei kombinuotąją bėgimo ir šaudymo rungtis. Tad žiūrovai iš tos pačios tribūnos galėjo stebėti beveik visas varžybas.

reklama

 

Be to, Minske sportininkai pirmą kartą išbandė eksperimentinę naująją fechtavimo varžybų sistemą, kurioje po tradicinių kovų dar varžomasi atkrintamosiose varžybose ir galima pagerinti savo poziciją.

 

L. Batulevičiūtė varžybose Minske iš viso surinko 5172 taškus. Fechtavimo rungtyje 24 metų sportininkė buvo pirma (1096 taškai), plaukimo – devinta (1084), jojimo – antra (1172), o šaudymo ir bėgimo – taip pat antra (1820).

 

Kita Lietuvos penkiakovininkė – 18-metė Jonė Paurytė – surinko 3140 taškų (fechtavimas – 808, fechtavimo atkrintamosios varžybos – 12, plaukimas – 1044, bėgimas ir šaudymas – 1276, jojimo rungtyje nedalyvavo) ir užėmė 17-ąją vietą.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >