reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2013 02 13, 15:33
Šiauliuose prakaitą lies geriausi Lietuvos lengvaatlečiai

L.Grinčikaitė, R.Sakalauskas
L.Grinčikaitė, R.Sakalauskas
Tik prieš savaitę atidaryme revonuotame Šiaulių lengvosios atletikos manieže šį savaitgalį jau rungsis geriausi Lietuvos lengvaatlečiai.

 

Penktadienį (02.15) ir šeštadienį (02.16) Saulės mieste vyks Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas ir jaunimo (iki 20 metų) pirmenybės. Tokio rango varžybos Šiauliuose vyks po 37-erių metų pertraukos. Tai antros rimtos uždarų patalpų varžybos šį sezoną Lietuvoje.

reklama

 

Vyrų 60 metrų rungtyje dalyvaus Londono olimpiados dalyvis Rytis Sakalauskas. Pirmą kartą žiemos sezono metu bėgsiantis sprinteris šį sezoną pradėjo dirbti ir su naujuoju treneriu. Buvusį R.Sakalausko trenerį Aleksą Stanislovaitį pakeitė Donatas Januševičius. Olimpiniam dalyviui rimtą iššūkį mes kaunietis Lukas Gaudutis. Po traumos atsigavęs L.Gaudutis jau triumfavo prieš tris savaites vykusiose Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybose. Tarp geriausių matysime ir Egidijų Dilį ir Kostą Skrabulį.

 

Moterų 60 metrų bėgimo rungtyje dalyvaus ir greičiausia šiuo metu šalies moteris Lina Grinčikaitė. Europos čempionato prizininkė dėl traumos praleido LLAF taurės varžybas Vilniuje, tačiau Vokietijoje vykusiose varžybose pagerino geriausią šalies sezono rezultatą. 

 

400 metrų bėgimo rungtyje susigrums naujam žygiui kylanti šiaulietė Eglė Balčiūnaitė ir jaunos bei perspektyvios sportininkės Eva Misiūnaitė ir Modesta Morauskaitė, kuri tik prieš savaitę grįžo iš Kanadoje vykusių kalnų sporto varžybų. E.Balčiūnaitė jėgas išmėgins ir 800 metrų distancijoje. Šiose bėgimo rungtyse startuos ir vilnietis Vitalijus Kozlovas, kuris pasiekė geriausius sezono rezultatus abiejose rungtyse.

 

Moterų 60 metrų su barjerais varžybose išvysime Pasaulio uždarų patalpų čempionate Stambule 4-ą vietą užėmusią Sonatą Tamošaitytę, o 1500 metrų rungtyje dalyvaus Vaida Žūsinaitė.

 

Intriguojanti dvikova laukia trišuolio rungtyje, kur susigrums savų sirgalių palaikoma ir Pasaulio jaunimo čempionate sidabrą pelniusi Dovilė Dzindzaletaitė ir LLAF taurės varžybų nugalėtoja Jolanta Verseckaitė. Abi sportininkės jėgas jau išmėgino vykusiose „Maniežo taurės“ varžybose, kur 4 centimetrais toliau nušoko J.Verseckaitė.

 

Populiariausia metų lengvaatlete moterimi išrinkta D.Dzindzaletaitė taip pat dalyvaus ir šuolio į tolį varžybose, kur grumsis su kauniete Lina Andrijauskaite, kuri šį sezoną pasiekė geriausią Lietuvos rezultatą.

 

Populiariausias metų lengvaatletis Raivydas Stanys dalyvaus šuolių į aukštį rungtyje.

 

Vyrų šuolių į tolį varžybose įdomi kova laukia tarp Europos čempionato normatyvą įvykdžiusio Tomo Vitonio ir K.Šapkos auklėtinio Dariaus Aučynos.

 

Moterų šuolių į aukštį rungtyje dalyvaus perspektyvi sportininkė Gintarė Nesteckytė. Tačiau ji neturėtų sutikti rimtesnio pasipriešinimo, nes varžybose dėl traumos nedalyvaus Airinė Palšytė ir Lietuvos čempionatą praleisti nusprendusi Austra Skujytė.

 

Vyrų rutulio stūmimo varžybose dar sykį jėgas surems klaipėdietis Šarūnas Banevičius ir Rimantas Martišauskas, kuris mokslus kremta Didžiojoje Britanijoje. Jie abu dėl pirmosios vietos kovėsi ir LLAF taurės varžybose Vilniuje, kur Š.Banevičius 2 cm aplenkė R.Martišauską.

 

Vyrų 5 km ėjimo varžybose bus galime išvysti olimpiečius Marių Žiūką, o moterų 3 km ėjime Neringą Aidietytę.

 

Lietuvos lengvosios atletikos federacijos organizuojamas Lietuvos čempionatas bus taip pat viena paskutinių galimybių įveikti normatyvus, kurie leistų kovo 1-3 dienomis dalyvauti Europos uždarų patalpų čempionate Geteborge.

 

Visas pirmosios dienos kovas nuo 14.00 val. tiesiogiai transliuos sportotv.lt.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >