reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2010 05 12, 11:26
Sekmadienį – pirmasis Kauno dviračių maratonas

Image
Dviračiai
Gegužės 16 dieną Kaune įvyks dviračių maratonas, kurį organizuoja Kauno orientavimosi sporto klubas „Takas“ ir Velomanų klubas. Į maratoną jau užsiregistravo daugiau kaip 450 dviratininkų.

 

Kauno miesto savivaldybė yra šio renginio globėja. Šventės pradžia 10 val.

reklama

 

Pirmą kartą vyksianti dviračių šventė ir lenktynės Kauno gatvėmis skirtos visiems dviračių mėgėjams ir sportininkams. Dalyvauti gali visi vaikai ir suaugusieji, turintys tvarkingą dviratį ir pasirinkę norimą distanciją 1 rato (7,5 km), 4 ratų (30 km) ar 10 ratų (75 km) trasoje Jonavos g. ir Šiaurės pr., kurios bus užtvertos nuo automobilių.

 

Rekomenduojame išankstinę dalyvių registraciją internetu kaunomaratonas.lt. Maratono dieną registracija vyks prieš startą nuo 8 iki 9.30 val. organizatorių palapinėje. Organizatoriai ir rėmėjai pasirūpino prizais dalyviams ir komandoms.

 

Kauno dviračių maratone dalyvauti užsiregistravo Kauno meras Andrius Kupčinskas, ketinantis važiuoti 4 ratus.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 
 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >