reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Lauko treniruokliai

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje

reklama

Sportosavaite.lt   
2014 07 31, 14:36
Savaitgalį kovos geriausi Lietuvos dviračių treko meistrai

Image
sportosavaite.lt
Rugpjūčio 1-3 dienomis Panevėžyje, „Cido“ arenoje bus galima pamatyti visus stipriausius Lietuvos dviračių treko meistrus. Kartu su sportininkais iš dar 10-ies Europos šalių jie kovos kasmetinėse tarptautinėse varžybose „Panevėžys 2014“.

 

„Varžybose Panevėžyje dalyvaus ir Lietuvos dviračių treko lyderė, dukart pasaulio čempionė Simona Krupeckaitė, ir visas būrys jaunųjų sportininkų, ką tik grįžusių iš Europos jaunių ir jaunimo čempionato Portugalijoje. Tad „Cido“ arenoje žiūrovai turės galimybę pamatyti ir geriausius mūsų treko meistrus, ir, tikiu, būsimųjų čempionų kartą“, - sako Lietuvos dviračių sporto federacijos generalinis sekretorius-direktorius Valentinas Rutkauskas.

reklama

 

„Cido“ arenos dviračių treke šį savaitgalį kovos ir Portugalijoje jaunių treko čempione daugiakovės varžybose tapusi Edita Mazurevičiūtė, pasaulio jaunių sprinto čempionas Svajūnas Jonauskas, Europos jaunimo čempionate sprinto rungtyje penktąją vietą iškovojęs Vasilijus Lendelis.

 

Praėjusiais metais varžybos Panevėžyje vyko kartu su Lietuvos dviračių treko čempionatu, o šiemet nuspręsta šiuos du renginius atskirti. Rugpjūčio 1-3 dienomis Lietuvos rinktinės nariai kovos su svečiais iš užsienio, o Lietuvos čempionatas vyks spalio 11-12 dienomis.

 

Apie savo dalyvavimą „Panevėžys 2014“ lenktynėse jau patvirtino Danijos, Švedijos, Slovakijos, Suomijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos, Azerbaidžano sportininkai. Galimybe dalyvauti taip pat domisi Ispanijos, Italijos ir Norvegijos atstovai.

 

„Džiaugiamės, kad treko varžybos Panevėžyje kasmet sulaukia vis daugiau svečių iš užsienio. Tai prisideda prie dviračių sporto populiarinimo, juo labiau, kad žiūrovai į varžybas galės patekti nemokamai“, - sako Panevėžio „Cido“ arenos generalinis direktorius Tomas Inčikas.

 

„Cido“ arenos trekas – vienas moderniausių regione – yra puikiai pažįstamas ne tik Lietuvos, bet ir kaimyninių valstybių sportininkams. Čia treniruojasi Panevėžio sporto mokyklų auklėtiniai, Lietuvos rinktinė, Suomijos, Latvijos ir Estijos trekininkai.

 

Per tris lenktynių Panevėžyje dienas bus išdalinta net 18 medalių komplektų, o dviratininkai kovos sprinto, individualaus persekiojimo, keirino, omniumo, skračo rungtyse, taip pat lenktynėse dėl taškų.

 

Visas tris dienas lenktynių rytinė programa prasidės 10 val., o vakarinė – 16 val.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >