reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

reklama

Sportosavaite.lt   
2011 02 02, 13:56
Rimšaitei neleista atstovauti Rusijai

Image
Donata Rimšaitė
Nesulaukusi žinių iš Maskvos Tarptautinė šiuolaikinės penkiakovės federacija (UIPM) nusprendė, kad Donata Rimšaitė vis dar tebėra Lietuvos sportininkė, praneša DELFI.

 

Trečiadienį Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federaciją (LŠPF) pasiekė UIPM laiškas, atgaivinęs viltis išvysti pasaulio vicečempionę D. Rimšaitę atstovaujant tėvynei.

reklama

 

„Mums būtų geriausia, jei ji grįžtų į Lietuvą. Visąlaik sakiau, kad neskubėtume kirsti galvos Donatai ir paliktume jai bent skylutę grįžti atgal“, – DELFI teigė LŠPF generalinis sekretorius Viačeslavas Kalininas.

 

UIPM pranešė laiku negavusi reikiamų dokumentų, patvirtinančių faktą, kad 23-ejų D. Rimšaitė apsisprendė atstovauti Rusijai. Todėl UIPM nutarė neleisti penkiakovininkei 2011 metais ginti Rusijos garbę svarbiausiose sezono varžybose: planetos ir Europos čempionatuose bei pasaulio taurės etapuose.

 

„Rusai yra rusai – ėmė ir pavėlavo“, – džiaugsmo neslėpė V. Kalininas.

 

Tiesa, vienas LŠPF vadovų nesiryžo spręsti, ar įtakinga Rusijos šiuolaikinės penkiakovės federacija nepamėgins pakeisti UIPM sprendimo.

 

V. Kalininas neabejoja, kad D. Rimšaitei reikėtų suteikti progą apsigalvoti ir grįžti į Lietuvą.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >