reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Lauko treniruokliai

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje

reklama

Sportosavaite.lt   
2011 02 28, 17:11
Ričardas Berankis – 73-ias

Image
Ričardas Berankis
Šiemet jau septintąjį kartą paskelbtas stipriausių pasaulio tenisininkų (ATP) reitingas. Lietuvis, Ričardas Berankis iš 74-osios pakilo į 73-iąją vietą.

 

Per savaitę R.Berankio įskaitinių taškų suma nepakito, tačiau jis aplenkė Michaelį Berrerį, kuris iš 70-osios vietos nukrito į 77-ąją.

reklama

 

Pajėgiausias Lietuvos tenisininkas tarp jaunųjų tenisininkų, gimusių 1990 metais arba vėliau išlieka antras. Pirmąją vietą užiima kanadietis Milošas Raoničius.

 

Antrasis laisfikuotas lietuvis – Laurynas Grigelis iš 387-osios pozicijos pakilo į 382-ąją. Dovydas Šakinis pakilo per dvi pozicijas aukštyn iš 1093-osios į 1091-ąją.

 

Didžiausią šuolį aukštyn padarė argentinietis Juanas Martinas de Potro. Jis pakilo  77 pozicijomis aukščiau ir dabar užiima 89-ąją vietą. Tačiau dešimt pozicijų žemyn krito latvis Ernestas Gulbis (iš 24-osios į 34-ąją).

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >