reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2014 02 11, 11:46
Regbio pirmenybėse triumfavo VRA

Image
Regbis
Visai netikėtai pavasarišką vidudienį užklupęs lietus nesustabdė vaikų (2002–2003 m.) ir vaikučių (2004–2005 m.) Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ žiemos regbio pirmenybių varžybų.

 

reklama

„Sportima“ arena jau nuo antros valandos buvo kupina šurmulio ir jaudulio laukiant pirmųjų kėlinių – žaidė 23 vaikų ir vaikučių regbio komandos iš visos Lietuvos: Jurbarko („JKKSC“), Klaipėdos („KOVAS“), Šiaulių („VAIRAS“), Kauno („ĄŽUOLAS-TAURAS“, Panevėžio („ROŽYNAS“ ir „VILTIS“) bei Vilniaus („GELEŽINIS VILKAS“ ir „VRA-TAURAS“).

 

Varžyboms buvo ruošiamasi labai atsakingai ir kruopščiai, kad kiltų kuo mažiau nesusipratimų ir konfliktų. Aikštė buvo padalyta į keturias dalis, kuriose susigrūmė po dvi komandas. Jaunesnieji žaidė dešinėje pusėje, o vyresnieji – kairėje. Likus kelioms minutėms iki rungtynių pradžios buvo juntama įtampa ir azartas, tačiau kokia bus rungtynių baigtis – neaišku. Teisėjų švilpukas, nuaidėjęs aikštėje, skelbė rungtynių pradžią.

 

Varžybos, trukusios keturias valandas, baigėsi, ir puse septynių vakaro išaiškėjo ilgai laukti rezultatai. Vaikų (2002-2003 m.) žiemos regbio pirmenybėse pirmąją vietą užėmė Vilniaus „VRA-TAURAS“ komanda ir rezultatyviausiu žaidėju paskelbė Mantą Butkevičių, pelniusį net 50 taškų. Antroji vieta teko Panevėžio „ROŽYNO“ klubui,  trečioji – Šiaulių „VAIRUI-2“, o ketvirtoji – Panevėžio „VILTIES-1“ komandai.

 

Vaikučių (2004-2005 m.) žiemos regbio pirmenybėse pirmąją vietą pelnė Klaipėdos „KOVAS-1“, antrąją – Vilniaus „VRA-TAURAS-1“, trečiąją – Panevėžio „ROŽYNAS“ ir ketvirtąją vėlgi Klaipėdos „KOVAS-2“. O rezultatyviausias žaidėjas tarp vaikučių komandų buvo išrinktas Arminas Blanka, kuris pelnė net 55 taškus.

 

Taip pat dėkojame Robertui Beržinskui ir Laimonui Jonušui už natūralų Druskininkų vandenį „Hermis“.

 

Dėkojame LRF už kepuraites, kurios buvo įteiktos turnyro teisėjams bei savanoriams ir Narimantui Grigaičiui už stalą ant kurio buvo skrupulingai skaičiuojami rezultatai.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >