reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

Sportosavaite.lt   
2022 01 27, 15:05
„Premier“ lygos galvos skausmas: atšaukti mačai

Image
Foto
Stipriausioji Anglijos „Premier“ futbolo lyga jau kaip reikiant yra įsibėgėjusi, tačiau lygos vadovams tenka spręsti nemenkus klausimus, kurie yra susiję su tvarkaraščiu.

 

Šiuo metu Anglijos „Premier“ lygoje yra atšaukta net 19 susitikimų. Tai reiškia, jog atšaukti yra beveik du pilni turai, tad „Premier“ lygos vadovai yra priversti ieškoti naujų datų, kada galėtų visi šie susitikimai įvykti.

 

Negana to, itin suspaustame tvarkaraštyje tarpų ieškoti yra sunkiau ir sunkiau, kadangi klubai rungtyniauja ir Čempionų lygoje, ir Europos lygoje, ir UEFA Europos konferencijų lygoje bei vietinėse FA ir „Carabao“ taurėse. Negana to, Čempionų lygos nugalėtojai Londono „Chelsea“ dar žais ir klubų pasaulio čempionate, tad tvarkaraštis tampa vis labiau ir labiau įtemptas.

 

„Chelsea“ ekipos buvo atšaukti du mačai, kuriuo turėjo vykti Londone. Vienos rungtynės buvo nukeltos prieš „Leicester“ ekipą, o kitas susitikimas prieš to paties Londono „Arsenal“, tad Londono derbis taip pat dar neaišku, kada įvyks.

Visi susitikimai buvo nukelti dėl COVID-19 atvejų komandose. Klubai neretai net negali surinkti startinės sudėties iš pirmosios komandos žaidėjų. Kai kurias atvejais įsimaišo taip pat ir traumų virtinė, o korona viruso išguldyti žaidėjai tampa tik dar papildomu galvos skausmu. Dėl šių priežasčių mačai ir yra atšaukinėjami į kairę ir į dešinę.

 

Buvo ne vienas atvejis, kai rungtynės yra atšaukiamos likus mažiau negu dvejoms valandoms iki susitikimo pabaigos, kadangi visi žaidėjai yra testuojami vos atvykus į stadioną, kuriame ir vyks susitikimas. Dėl šios priežasties buvo net ir situacijų, kai svečių komandos fanai jau yra pakeliui į rungtynes keliaudami per visą Angliją ir kelionės metu sužino, kad jų palaikoma komanda tą vakarą net nežais.

 

Sezono pradžioje buvo užfiksuotas netgi tikras fenomenas. Pora iš Jungtinių Amerikos Valstijų atskrido į Londoną ir per visą Angliją keliavo į Niukastlą pasižiūrėti vietos „Newcastle United“ ir „Tottenham Hotspurs“ ekipos, tačiau keliavus daugiau negu parą, mačas buvo atšauktas.

 

Tiesa, jų palaikomos ekipos žvaigždė Harry Kane‘as apie šią situaciją sužinojo ir porai pažadėjo, jog kitą kartą, kai jie bus Londone, jie „Tottenham Hotspurs“ rungtynes galės stebėti jo specialioje ložėje visiškai nemokamai.

 

„Spurs“ ir „Newcastle“ mačas jau buvo peržaistas, tačiau Londono ekipos dar laukia nukelti mačai prieš Londono „Arsenal“, „Brighton“ bei „Burnley ekipas. Pastarosios neįvyko jau net trys susitikimai namuose. Be mačo su „Spurs“, dar laukia nukeltos kovos prieš Liverpulio „Everton“ bei „Leicester City“ klubą.

 

„Burnley“ taip pat laukia dar ir išvykos susitikimas prieš „Aston Villa“ klubą. „Burnley“ ekipa apskritai turėjo dar vieną nukeltą mačą, tačiau jam naują datą surado jau vasario penktąją, kai lygos autsaideriai namuose priims „Watford“ klubą.

Daug susitikimų nukeltų laukia ir „Arsenal“ klubas. „Raudonieji“ išvykoje susitiks su „Tottenham“, išvykoje su „Chelsea“, o namuose priims „Wolves“ bei „Liverpool“.

 

Viena ar kita lažybų bendrovė turi įvairių sunkumų dėl šių nukėlimų, kadangi keičiasi ne tik tvarkaraštis bet ir dar daugiau skirtingų aspektų. Vis dėlto, „Premier“ lyga atlieka kol kas puikų darbą ir išlaiko fanų kantrybę.

 

Užs. nr. 20220127-01

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >