reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

sportosavaite.lt   
2015 10 15, 15:12
Pigūs skrydžiai leidžia palaikyti draugystę per atstumą

Image
Pinigai kelionėms
Jonas gyvena Vilniuje, o jo mergina Rita Italijos sostinėje Romoje. Klausiate savęs kaip taip įmanoma? Pora tvirtina, jog santykiams ir toliau liepsnoti leidžia išties gana dažnai vykdomi susitikimai.

 

Šioje vietoje veikiausiai kyla kitas klausimas: kaip galima susitikti dažnai gyvenant visai skirtingose žemyno pusėse? Pasak įsimylėjėlių, šiais laikais tai visai nesudėtinga, kadangi lėktuvų bilietai tikrai nėra brangūs.

reklama

 

„Nebėra tos problemos, kad didelis atstumas, juk aviabilietai nėra brangūs, o paieškojus galima rasti išties patrauklių variantų“, - tvirtino Jonas.

 

Per metus į Romą vyko penkis kartus

 

Paklaustas, kiek kartų praėjusiais metais aplankė širdies draugę Jonas ėmė skaičiuoti pirštus. Vyras į Italiją skrido net penkis kartus.

 

„Vienas, du... Iš viso buvo penki kartai, nors jų galėjo būti ir daugiau, bet man kartais tenka dirbti savaitgaliais. Kartą ten praleidau visą savaitę, nors įprastai pabūnu tik kelias dienas, nes čia ir dirbu, ir studijuoju, todėl kartais tiesiog neatsiranda laiko.

 

Šiaip aš nesu labai turtingas žmogus, na, finansine padėtimi nesiskundžiu, tačiau nėra taip, kad galėčiau sau leisti absoliučiai viską. Visgi, tokie laikai, kad skrydžiai nekainuoja tiek daug, kad keltų didelių problemų, juk ten turiu kur apsistoti“, - šypsodamasis pasakojo Jonas.

 

Dažnai grįžta ir Rita

 

Nėra taip, jog mylimąją lanko tik Jonas. Rita taip pat dažnai grįžta į gimtąjį Vilnių. Čia ji aplanko ne tik draugą, bet ir tėvus bei kitus giminaičius.

 

„Aš pati dažnai parvykstu, be abejo, labiausiai pasiilgstu Jono, tačiau namo mane labai kviečia ir tėvai. Iš pradžių jie kiek nerimavo, kad aš apskritai išvykstu studijuoti į svečią šalį, kadangi manė, jog parvyksiu labai retai, bet kai sužinojo kiek kainuoja kelionės, jie patys man sako: „tik grįžk, grįžk“ – dabar sąlygos parvykti dažnai yra išties geros“.

 

Ne sykį darė staigmeną

 

Tiek Jonas, tiek Rita mėgsta elgtis spontaniškai, tai puikiai iliustruoja faktas, jog abu ne sykį sėdo į lėktuvą nieko vienas kitam nepasakę.

 

„Du kartus aplankiau Ritą, tuomet kai ji mažiausiai tikėjosi. Pamenu pirmą kartą tiesiog susiradau bilietus greitai.lt portale ir po geros paros jau buvau prie Ritos durų, man patinka tokios staigmenos, tačiau manau, kad jeigu taip daryčiau trečią kartą, tai jau paprasčiausiai nebesugebėčiau nieko nustebinti“, - juokiasi Jonas.

 

Nepėsčia yra ir Rita. Ji į Lietuvą grįžo per vaikino gimtadienį: „Pernai pasakiau jam, kad turiu svarbų egzaminą ir turbūt nesusitiksime visą vasario mėnesį, tuomet netikėtai grįžau per jo gimtadienį. Džiaugiuosi, jog jam patiko ši staigmena“.

 

Keliauja ir kartu

 

Jonas ir Rasa ne tik lanko vienas kitą, bet keliauja ir kartu. Kadangi vasaromis mergina būna Lietuvoje, pora vyksta į bendras atostogas užsienio valstybėse.

 

„Mes abu labai mėgstame keliauti, todėl maloniai susiplanuojame nebrangias keliones į užsienį. Pavyzdžiui, praėjusią vasarą vieną savaitgalį praleidome Prahoje, o savaitei buvome išvykę į Stokholmą – ten aplankėme mano tetą“, - pasakojo Jonas.

 

Netrukus jie žada leistis ir į dar vieną kelionę. Kadangi abu yra dideli futbolo gerbėjai ir serga už „Manchester United“ klubą, pora planuoja apsilankyti Anglijoje.

 

„Planuojame kiek kitokią kelionę nei įprastai. Vyksime į Angliją, kur futbolo stadione stebėsime savo favoritų rungtynes. Manome, jog reikia išnaudoti visas galimybes, kadangi eilinį kartą radome išties patrauklų skrydžio pasiūlymą“, - šypsodamasi kalbėjo Rita.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >