reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

sportosavaite.lt   
2021 08 04, 12:00
Olimpinis festivalio Tokyo 2020 – finišo tiesiojoje: kas dar laukia Nidoje?

Image
SportoSavaite.lt nuotr.
Tokijo olimpinių žaidynių programai persiritus į antrąją dalį, link finišo tiesiosios pajudėjo ir Olimpinis festivalis Tokyo 2020. Tiesa, Nidoje paskutinę sportinės šventės savaitę veiklų tikrai netrūks.

 

Jeigu leis oro sąlygos, ir toliau kasdien bus vykdomos įvairios treniruotės – rytinės mankštos vaikams (9:30 val.) ir suaugusiems (10 val.) bei treniruotės Nidos paplūdimyje vaikams (13 val.) ir suaugusiems (13:30 val.). Suaugusiems treniruotes ves olimpietė Eglė Balčiūnaitė. Tiesa, ją rugpjūčio 7-ąją paplūdimyje pakeis Lietuvos čempionai Vytautas Balsys ir Modestas Zmuidina, surengsiantys bokso treniruotę.

 

Sportinių užsiėmimų tiek vaikams, tiek jų tėvams bus ir daugiau. Nuo 16 iki 19 val. kasdien bus galima išbandyti vis kitą sporto šaką ar sudalyvauti Olimpinio švietimo veiklose.

reklama

 

Rugpjūčio 4-ąją visų lauks neeilinė pramoga – norintieji bus kviečiami dalyvauti turistinių baidarių žygyje su 2016 m. Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dalyviu Ričardu Nekriošiumi. Numatoma žygio Kuršių mariomis trukmė – 2 val., o kadangi vietų skaičius jame – ribotas, dalyviams būtina registracija.

 

Be to, kasdien ir toliau vyks pokalbiai su LTeam sportininkais – nuo 20 val. adresu Naglių g. 18 ateinančiomis dienomis su publika bendraus bėgikės E. Balčiūnaitė ir Modesta Morauskaitė, baidarininkas R. Nekriošius, dviratininkas Gediminas Bagdonas ir penkiakovininkė Ieva Serapinaitė. Taip pat Nidoje svečiuosis ir iš Tokijo olimpinių žaidynių jau sugrįžę atletai.

 

Olimpinį festivalį Tokyo 2020 rugpjūčio 8-ąją vainikuos uždarymo ceremonija (18:30 val.) ir Vaido Baumilos koncertas (21 val.).

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >