2012 10 14, 20:10
Meilutytė ir toliau šluojasi medalius

R. Meilutytė Stokholme
Stokholme vykstančiose varžybose šį savaitgalį Lietuvos plaukikė, olimpinė čempionė Rūta Meilutytė, iškovojo du aukso ir vieną bronzos medalį.

2012–2013 metų sezono pasaulio plaukimo taurės varžybų trumpame (25 m ilgio) baseine R. Meilutytė aukso medalius iškovojo 100 m rungtyje (1 min. 05,02 sek.) ir 50 m distancijoje krūtine (29,96 sek.).

Bronzą ji pelnė 100 m distancijos kompleksiniu būdu finale (1 min. 00,65 sek.).

Lietuvos plaukikę aštuonių dalyvių finale aplenkė tik auksą iškovojusi vengrė Katinka Hosszu (59,71 sek.) ir sidabrą pelniusi vokietė Theresa Michalak (1:00,04).

100 m rungties laisvuoju stiliumi atrankoje R. Meilutytė tarp 52 dalyvių finišavo penkta (54,54 sek.) ir pasiekė naują Lietuvos merginų iki 17 metų rekordą.