reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Lauko treniruokliai

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje

reklama

Sportosavaite.lt   
2012 10 10, 17:53
Lietuvos olimpinių rinktinių treneriai išreiškė paramą D. Gudzinevičiūtei

Image
D. Gudzinevičiūtė
Lietuvos olimpinių sporto rinktinių treneriai trečiadienį surengė susitikimą su žiniasklaidos atstovais.

 

Treneriai, tarp kurių buvo Kastytis Pavilionis (sportinis ėjimas), Jurijus Moskvičiovas (šiuolaikinė penkiakovė), Vladimiras Bajevas (boksas), Vasilijus Suchorukovas, Egidijus Gustas (baidarių ir kanojų irklavimas), Bronius Vyšniauskas (sunkioji atletika), Albertas Rimša (BMX dviračiai), Linas Eidukevičius (buriavimas) ir kiti žinomi specialistai, dėkojo žiniasklaidos atstovams už skiriamą dėmesį Lietuvos olimpiečiams ir informacijos apie juos sklaidą.

 

Ne vieną žinomą Lietuvos sportininką ar olimpinių žaidynių prizininką išugdę treneriai taip pat pasidalino mintimis apie dabartinę sporto situaciją Lietuvoje ir artėjančius Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidento rinkimus. Pasisakiusieji vieningai pareiškė, kad LTOK prezidento poste labiau norėtų matyti Dainą Gudzinevičiūtę.

 

Minėdami pretendentės privalumus treneriai išskyrė didesnę vadybinę D. Gudzinevičiūtes patirtį, žmogiškąsias savybes.

 

„Ji viską mato giliau ir gerai dirba organizacinį darbą“, - savo nuomonę argumentavo dviračių sporto treneris Valerijus Konovalovas.

 

V. Bajevas, J. Moksvičiovas, A. Rimša pasakojo ne kartą sulaukę šaulės patarimų ir pagalbos. „Daug bendravau su abiem kandidatais. Daina man yra padėjusi įveikti ne vieną problemą, rinkimuose palaikyčiau jos kandidatūrą“, teigė J. Moskvičiovas.

 

„Kitas didelis Dainos privalumas – tai, kad ji graži moteris. Graži moteris gali daugiau nuveikti nei protingas vyras“, - šmaikščiai pridūrė E. Gustas.

 

Susitikimo pabaigoje Lietuvos sporto treneriai paskelbė kreipimąsi į LTOK Generalinės Asamblėjos narius.

 

„Mes, olimpinių rinktinių treneriai, buvome susitikę su abiem galimais pretendentais vadovauti LTOK. Išklausę kandidatus, manome: mūsų, trenerių nuomone, tinkamesnė vadovė LTOK yra Daina Gudzinevičiūtė ir jos komanda.

 

D. Gudzinevičiūtė jau keletą metų dirba sportininkų komisijoje, LTOK Vykdomajame komitete, Kūno kultūros ir sporto rėmimo fonde. Šis darbas jai yra žinomas, tuo tarpu Virgilijus Alekna, šios organizacinio darbo patirties neturi“, - skelbiama kreipimesi.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >