reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Lauko treniruokliai

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje
Sportosavaite.lt   
2011 04 08, 18:09
Lietuvos ledo ritulio rinktinės stovykloje nauji žaidėjai
Image
Lietuvos ledo ritulio rinktinė. E.Kniežausko nuotr.
Vilniuje Lietuvos nacionalinė vyrų ledo ritulio rinktinė tęsia pasiruošimo stovyklą pasaulio ledo ritulio čempionatui.

 

Vakar (balandžio 7) prie rinktinės prisijungė dar keturi kandidatai – iš pasaulio jaunių ledo ritulio čempionato grįžę Aivaras Bendžius ir Danielius Bogdziulis, bei sekmadienį sezoną Anglijoje baigęs Egidijus Bauba ir Liepojos „Metalurge“ rungtyniaujantis Artūras Katulis.

 

Latvijos čempionas A. Katulis sezoną baigė dar prieš dvi savaites, tačiau anksčiau prie komandos prisijungti negalėjo dėl asmeninių priežasčių.

 

Naujasis komandos treneris Jurijus Borisovas iki šiol vangiai komentuodavo komandos pasiruošimą ir išvadų daryti neskubėdavo. Strategas tik vakar atvėrė daugiau kortų:„Visko apie komandą dar negaliu pasakyti, nes paprasčiausiai nemačiau visų žaidėjų. Dabar mūsų didžiausia problema laikas. Liko devynios stovyklos dienos iš kurių viena išeiginė. Dar bent dvi savaitės pasiruošimo labai praverstų mūsų komandai, bet nieko čia nepadarysi – kai kuriems žaidėjams tik dabar tesibaigė sezonas, kitiems jis dar tęsiasi. Iš dabar turimų žaidėjų man labiausiai imponuoja Andrejaus Židkovo, Povilo Verenio, Nerijaus Ališausko sugebėjimai ir žaidimas. Ypač gerai atrodo Arnoldas Bosas. Taip pat nekantrauju išbandyti šiandien prisijungusius jaunius“, – kalbėjo strategas iš Rusijos.

reklama

 

Pagyrų jauniesiems rinktinės kandidatams negailėjo ir ką tik prie komandos prisijungęs E. Bauba: „Iš pirmo žvilgsnio komanda atrodo visai neblogai. Ypač jaunimas. Labai sunku prieš juos žaisti. Dabar žaidėjai atrodo kiek pavargę, nes turi labai daug fizinio pasiruošimo treniruočių, bet tai laikina. Treneris irgi geras. Bando suburti kolektyvą, o ten kur bus vieningai žaidžianti komanda bus ir pergalių. Dabar laukiu brolio (Dainius Bauba eis antrojo trenerio pareigas), tikėkimės į komandą įneš ką nors savito ir jis. Gal žaidėjams taps autoritetu“, – optimistiškai į priekį žiūrėjo E. Bauba.

 

I diviziono kovos Kijeve (Ukraina) prasidės jau balandžio 17 dieną. Lietuviams grupėje teks rungtyniauti su Ukrainos, Estijos, Lenkijos, Kazachstano ir Didžiosios Britanijos komandomis. Lietuvos rinktinei iškeltas tikslas išsilaikyti pirmajame divizione.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >

reklama

reklama

reklama