reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Lauko treniruokliai

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje

reklama

Sportalas.com   
2010 11 24, 15:14
Lietuvos kalnų slidininkai sezoną atidarė Austrijoje

Image
Slidinėjimas
Lapkričio antrą savaitę Austrijoje, Kaprune, šalies kalnų slidininkai varžėsi dėl Lietuvos kalnų slidininėjimo federacijos taurės. Buvo varžomasi slalomo ir slalomo giganto rungtyse.

 

Slalomo giganto rungtyje nugalėjo Tauras Milašius, aplenkęs Andrių Grigarą ir Kasparą Pajarską. Moterų varžybose nugalėjo Marcelė Kuliešiūtė, aplenkusi Ievą Januškevičiūtę ir Ievą Urbonavičiūtę.

reklama

 

Slalomo rungtyje pirmas finišavo Linas Samaša, aplenkęs Aivarą Tumą ir Algimantą Milašių. Moterų varžybose nugalėjo Marcelė Kuliešiūtė, aplenkusi Ievą Januškevičūtę ir Ievą Urbonavičiūtę. Tačiau dar greičiau už jas distanciją įveikė 15-metė Laura Pamerneckytė, kuri varžėsi mergaičių klasėje.

 

Įdomu, kad merginos aplenkė ir daug vyrų/jaunuolių. Bendroje įskaitoje slalomo giganto rungtyje moterų varžybų nugalėtojos užėmė 8, 9 ir 11-ą vietas bendroje įskaitoje kartu su vyrais, o slalomo rungtyje joms sekėsi dar geriau. Pamerneckytė finišavo 5-a, Kuliešiūtė - 7-ą, Januškevičiūtė - 8-a, Urbonavičiūtė - 9-a.

 

15-metis Aivaras Tumas ir L.Pamerneckytė šiemet debiutuos ir Tarptautinės Slidinėjimo Federacijos FIS rengiamose varžybose.

 

Sportalas.com

 Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >