reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Lauko treniruokliai

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje

reklama

Sportosavaite.lt   
2012 03 28, 03:30
Lietuvos dviračių treko meistrės Australijoje ruošiasi Pasaulio čempionatui 

Image
Lietuvos moterų treko rinktinė
Keturios Lietuvos dviračių treko meistrės, pirmosios nuvykusios į Australiją, kur greitai vyks Pasaulio čempionatas, aktyviai jam rengiasi ir tiki savo sėkme.

 

Pasirūpino vietos lietuviai

 

„Pasirengimas vyksta sklandžiai, visos puikiai nusiteikusios, darbingos. Sudėtingiausia atlaikyti laiko skirtumą ir aklimatizuotis. Bet treneris viską puikiai išmano ir iki Pasaulio čempionato tikimės pasiekti gerą formą“, - pasakojo Lietuvos dviračių treko rinktinės narė, pasaulio individualaus persekiojimo prizininkė Vilija Sereikaitė.

 

Vadovaujama trenerio Antano Jakimavičiaus grupė dviratininkių įsikūrė išnuomotame name Džilonge, už 75 km 5 pietvakarius nuo Melburno, kur balandžio 4—8 dienomis vyks Pasaulio dviračių treko čempionatas, galintis atverti Lietuvos moterų treko rinktinei kelią į Londono olimpiadą. Namą surasti ir išsinuomoti padėjo vietos lietuviai, kurie rūpinasi tautiečiais.

 

S. Krupeckaitė atvyks vėliau

 

Į Australiją nuvyko V.Sereikaitė, Svetlana Pauliukaitė, Aušrinė Trebaitė, Vaida Pikauskaitė ir du aptarnaujančio personalo nariai. Garsiausia Lietuvos dviračių treko atstovė Simona Krupeckaitė į Melburną keliaus kovo 31 dieną.

 

Pirmoji Lietuvos dviratininkių grupė į Australiją nuvyko anksčiau, nes tempo rungčių dalyvėms reikia daugiau laiko aklimatizacijai.

 

Pasak 25 metų panevėžietės V.Sereikaitės, vietos lietuviai pasitiko Lietuvos delegaciją oro uoste, atvežė iki vietos, apgyvendino, pasirūpino, kad svečiai nebūtų alkani.

 

„Tai tikrai labai malonūs ir geranoriški žmonės, - sakė V.Sereikaitė. – Jie domisi, klausinėja apie dviračių treko rungtis, taisykles. Aišku, kalbamės ir apie Lietuvą, jie pasakoja apie savo gyvenimą Australijoje“.

 

Idealūs orai

 

Iki šiol Lietuvos dviratininkėms neteko susidurti su egzotiška Australijos gamta.

 

„Didelės egzotikos pro langus nematome. Ką matome – tai dailūs, gražūs, neaukšti kaimynų namukai, - pasakojo V.Sereikaitė. – Čia labai ramu, gyvename erdviame name, visos turime po kambariuką, galime gerai pailsėti, išsimiegoti“.

 

Šiuo metu Australijoje – ruduo. Temperatūra Džilonge dieną būna 20-24 laipsnių Celsijaus. Pasak V.Sereikaitės, tai – tai idealus oras treniruotis, nesekina saulė.

 

Tikslas – Londonas

 

Netrukus Lietuvos treko komanda kelsis į Melburną ir pradės treniruotes treke. Ten ir įvyks lemiama kova su Baltarusijos rinktine siekiant kelialapių į Londoną.

 

„Treniruotis niekada nebūna lengva. Bet, kaip sako treneris, nepasiduokim nuotaikai ir eikim į priekį. Mes juo ir tikime. Tikime, kad viskas bus gerai“, - sakė V.Sereikaitė, kartu su komandos draugėmis dalyvausianti ir rudenį Panevėžyje vyksiančiame Europos dviračių treko čempionate.

 

 Iš kairės: V.Sereikaitė, A.Trebaitė, V.Pikauskaitė ir S.Paliukaitė

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >