reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

reklama

sportosavaite.lt   
2015 08 03, 10:47
Lietuvis iš golfo turnyro Slovakijoje grįžo su taure

Image
sportosavaite.lt
Po tris dienas trukusios įtemptos kovos šešiolikmetis Gediminas Markevičius tapo atvirojo Slovakijos golfo turnyro nugalėtoju. Europos centro golfo klubo ir klubo komandos narys nugalėtojo vardą užsitikrino atlikęs 219 smūgių.

 

Antrąją vietą užėmęs slovakas Adamas Puchmelteris kamuoliuką 18-kos duobučių lauke smūgiavo vienu kartu daugiau.

reklama

 

Su slovaku tris dienas koja į koją žengęs lietuvis pergalę išplėšė prie paskutinės duobutės. Kad įridentų lemiamą kamuoliuką jam prireikė keturių smūgių. Jo varžovas smūgiavo penkis kartus.

 „Buvo labai sunki kova ir iki paskutinio smūgio nebuvau tikras ar pavyks laimėti. Kai atlikinėjau lemiamą ridenimą, kamuoliuką nuo duobutės skyrė vos 20 centimetrų. Paprastai tokie ridenimai yra vadinami šimtaprocentiniais, bet aš labai jaudinausi. Buvo sunku susikaupti, nes drebėjo ir rankos ir kojos, jaučiau, kaip muša prakaitas“, – pasakojo čempionas. 

 

G.Markevičiui pavyko sutramdyti jaudulį ir įveikti 1570-ąjį pasaulio golfo žaidėjų reitingą turintį sportininką. Lietuvis šiame reitinge užima 3580-ąją poziciją. Lietuvoje vaikinas yra golfo žaidėjų reitingo lyderis.

 

„Tai – mano pirma tokia svarbi pergalė. Golfą žaidžiu nuo septynerių, todėl labai džiaugiuosi, kad pavyko įveikti tikrai pajėgius varžovus. Važiuodamas į turnyrą tikėjausi patekti į dešimtuką, o ši pergalė pranoko visus mano lūkesčius“, – džiaugėsi G.Markevičius.  

 

Europos centro golfo klubo vadovas Mindaugas Glinskis sako, kad ši G.Markevičiaus pergalė yra reikšminga visai Lietuvos golfo bendruomenei.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >