reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

sportosavaite.lt   
2021 11 15, 10:25
Lietuvė – Pasaulio petankės čempionato rungties finale

Image
SportoSavaite.lt nuotr.
Ispanijoje, Santa Suzanoje, lapkričio 12-14 dienomis vykstančiame pasaulio moterų petankės čempionate, precizinio išmušinėjimo rungties pirmajame etape Lietuvos atstovė Irma Bagdanavičienė užėmė 4 vietą ir iškovojo tiesioginį kelialapį į rungties finalą.

 

Surinkusi 28 taškus iš 100 galimų, ji aplenkė varžoves iš 19 šalių. Tai yra aukščiausias iki šiol šioje rungtyje tarptautinėse varžybose Lietuvos atstovų užfiksuotas rezultatas. Aštuonios geriausiai pirmuose etapuose pasirodžiusios sportininkės rytoj 22:30 pradės finalinį rungties etapą, kurio metu bus išaiškinta pasaulio čempionė.

reklama

 

Lietuvos moterų rinktinė penktadienio popietę startuoja ir pagrindinėse trejetų varžybose. Pirmas Lietuvių varžovas - Izraelis. Lietuvą atstovauja Irma Bagdanavičienė, Inga Ginkevičiūtė ir Andra Ivaniuščenko, treneris - Rolandas Kukcinavičius.

 

Lapkričio 18-21 dienomis toje pačioje arenoje Pasaulio vyrų petankės čempionate varžysis ir Lietuvos vyrų rinktinė.

 

Čempionato gyvas transliacijas galima stebėti Ispanijos televizijos kanalu LaLigaSportsTV, o naujienas galima sekti Lietuvos petankės asociacijos Facebook paskyroje.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >

reklama

reklama

reklama