reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2012 05 15, 14:36
Lengvosios atletikos varžybose P. Korėjoje Lietuvos garbę gins šuolininkas į aukštį R. Stanys

Image
Raivydas Stanys
Geriausias Lietuvos šuolininkas į aukštį Raivydas Stanys trečiadienį vienintelis atstovaus mūsų šaliai prestižinėse lengvosios atletikos varžybose Pietų Korėjoje, Daegu mieste.

 

Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) organizuojamose varžybose dalyvaus nemažai pajėgių šuolininkų į aukštį. Varžybų favoritu laikomas praeitais metais pasaulio čempionate bronzą iškovojęs Trevoras Barry iš Bahamų, užimantis septintąją vietą reitinge. Savo jėgas Korėjojė išbandys ir patyręs amerikietis Jamie Nieto (22-as reitinge).

reklama

 

Labiausiai tikėtina, kad kartu R. Staniu dėl apdovanojimų dar kovos Samsonas Oni (31-as), atstovaujantis Anglijai, ir Kabelo Kgosiemangas (42-as) iš Botsvanos.

 

„Varžovai tikrai stiprūs ir šį sezoną jau ne vieną kartą startavę, o man tai bus pirmosios šio sezono varžybos, todėl rezultatą prognozuoti labai sunku. Šias varžybas labiau vertinu kaip savęs išbandymą ir progą pasižiūrėti, kokią sportinę formą esu pasiekęs. Kita vertus, stengsiuosi pasirodyti kuo geriau, juk ne veltui taip toli keliavau“, - mintimis apie artėjantį startą dalijosi Lietuvos lengvaatletis.

 

R. Stanys pasauliniame šuolininkų į aukštį reitinge užima 29-ąją vietą.

 

Iš viso šuolio į aukštį rungtyje varžybose Pietų Korėjoje, kurių oficialus pavadinimas yra „Colorful Daegu Championships Meeting 2012“, dalyvaus dešimt sportininkų. Varžybos vyks trečiadienį, gegužės 16 d.

 

Svarbiausi šių metų startai R. Stanio laukia Europos lengvosios atletikos čempionate Helsinkyje ir olimpinėse žaidynėse Londone.

 

25-erių lietuvis Europos čempionate tikisi iškovoti medalį arba bent patekti į stipriausiųjų penketuką. Olimpinėse žaidynėse sportininko tikslas – patekti į finalą.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >