reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2014 08 08, 14:34
Kauno plaukimo centre – moderniausia šalyje švieslentė

Image
sportosavaite.lt
Pastarąsias kelias savaites Kauno plaukimo centre vykę techninės profilaktikos darbai netrukus bus baigti. Jau ateinantį pirmadienį duris atversiantis plaukimo centras, lankytojus pasitinka apsirūpinęs moderniausia elektronine laiko skaičiavimo įranga bei įspūdingų gabaritų švieslente.

 

Atsinaujinęs plaukimo centras

reklama

 

Atlikta pilna baseinų, pirčių komplekso, sūkurinių vonių dezinfekcija, atnaujintos sutrūkusios plytelės, pakeisti masažiniai purkštukai – šiuos darbus plaukimo centro darbuotojams pavyko įgyvendinti vos per kelias savaites.

 

„Ne varžybų metu švieslentėje bus skelbiama naujausia informacija apie Kauno mieste vykstančius renginius, galbūt bus anonsuojami netgi teatro repertuarai“ , - informacija dalijosi šiuo metu atostogaujančią plaukimo centro direktorę pavaduojantis Giedrius Pauža.

 

Pasak G. Paužos, Kauno plaukimo centras per metus techninei profilaktikai buvo uždarytas vos dvi savaites, kuomet kiti Lietuvos baseinai atostogų išeina kur kas ilgesniam laikui.

 

Moderni įranga

 

Kauno plaukimo centre sumontuota švieslentė „Omega Timing“ pasižymi įspūdingais gabaritais. Ji yra didesnė nei „Žalgirio“ arenos palubėje kabančio kubo kraštinė. Joje įdiegtos naujausios technologijos per didelį ekraną leis matyti ne tik varžybų rezultatus, bet ir vaizdo medžiagą, reklamines užsklandas. Laiko skaičiavimo sistema kartu su starto bokšteliais taip pat sumontuota ir kitame pagrindinio plaukimo centro baseino gale.

 

Kiek anksčiau baseine sumontuotą elektroninę laiko skaičiavimo sistemą sudaro „Omega“ starto blokai, priešlaikinio starto sistema su kontaktinėmis plokštėmis, švieslentė plaukimui ir vandensvydžiui su „Bluetooth" technologija, lietimui jautrios sienelės, įvairūs garsiakalbių ir kabelių rinkiniai, jungčių blokai, vandensvydžio kontroleris ir kita reikalinga įranga.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >