reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje

reklama

Sportosavaite.lt   
2013 02 18, 19:39
„Kauno maratonas – 2013“ – jau šį birželį

Maratonas
Maratonas
„Kauno maratonas – 2013“  tai pirmasis kasmetinis maratono bėgimo renginys Laikinojoje sostinėje. Iki šiol Kaune vykdavo įvairūs šventiniai bėgimai, tačiau prestižiniu laikomo – maratono –  miesto renginių sąraše nebuvo.

 

Kauno maratonas – daugiau nei bėgimas

reklama

 

 „Pradedam naują tradiciją - nuo šiol Kaunas turės kasmetinį, tradicinį, tarptautinį tikrą Kauno maratoną, kuris ilgainiui, tikimės, taps neatsiejama miesto įvaizdžio dalimi, kaip garsieji Niujorko, Bostono, Berlyno ar Londono maratonai“, - sakė maratono organizatorius Algirdas Pukis, VšĮ „Kauno maratono klubas“ direktorius.

 

A.Pukio teigimu, Kauno maratonas, tai daugiau nei bėgimas. Čia kviečiami dalyvauti visi - nepriklausomai nuo amžiaus, profesijos, įsitikinimų ar fizinio pasirengimo. Distancijos skirtos tiek profesionaliems sportininkams, tiek mėgėjams ar paprasčiausiai žmonėms, kurie norės aktyviai ir linksmai  praleisti laiką: maratonas (42km 195m), pusė maratono (21km 98m) , 10 km bėgimas, komandinė estafetė (4x10km 549m).

 

Organizatorių teigimu, specialios rungtys bus skirtos ir patiems mažiausiems – Nemuno saloje prie Žalgirio arenos vyks linksmasis šeimų bėgimas.

 

Ypatingas dėmesys bus skiriamas Kaune įsikūrusių viešų ir privačių organizacijų įtraukimui į Maratono renginius. Skaitlingiausiai komandai Kauno miesto meras įsteigė prizą – Kauno mero taurę. Laimėtojais bus skelbiama ta komanda, kurios narių bendrai įveikta distancija bus ilgiausia.

 

„Džiaugiamės gimstančia nauja tradicija. Juk Kaunas nuo seno tituluojamas Lietuvos sporto lopšiu, sostine, Kaune veikia vienintelis Lietuvoje Sporto universitetas, daugiau nei pusė olimpiečių iš Kauno, Kauno sportininkai garsina Lietuvos vardą visame Pasaulyje“, - vardino Kauno meras Andrius Kupčinskas. – Savo ruožtu remsime renginį ir subūrusiems gausiausią komandą bei įveikusių ilgiausią distanciją įteiksime Mero taurę“.

 

Maratono rekordininkams - 10 000 litų

 

„Norime pabrėžti, kad į „Kauno maratoną 2013” ne tik kviesime aktyviai ir linksmai praleisti laiką – mūsų tikslas pagerinti Lietuvos maratono rekordą. Kartu su rėmėjais įsteigėme 10 000 litų prizinį fondą, kurį skirsime Lietuvos rekordą pagerinusiam bėgikui“, -  žadėjo A. Pukis.

 

Organizatorių teigimu, be apdovanojimų neliks nei vienas maratono dalyvis. Tradiciškai bus apdovanojami rungčių nugalėtojai ir prizininkai, o taip pat jauniausias ir vyriausias bėgikas. Maratono organizatoriai rinks ir stilingiausio kostiumo autorius. O simboliška atminimo dovanėle bus apdovanotas kiekvienas Kauno maratono dalyvis.

 

Pabrėždami, kad „Kauno maratonas – 2013”  ne vienos dienos renginys, organizatoriai, atšilus orui kartu su „Kauno maratono klubo“ nariais ir Lietuvos maratonininke Ingrida Juodeškiene kvies į nemokamas bėgimo treniruotes, pasitelks žymius Lietuvos sportininkus bei specialistus, kurie dalinsis patarimais, kaip sportuoti ir sveikai maitintis, būti aktyviais, sveikais ir darbingais.

 

Kauno maratonas sporto šventė visiems

 

„Kauno maratonas – tai ne tik sporto renginys, bet ir šventė visam miestui. Bendradarbiaujant su Žalgirio arena Nemuno saloje įsikurs patrauklus renginio centras, kuriame veiks sporto inventoriaus mugė, bus galima pasikonsultuoti su treneriais, pabendrauti su žinomais sportininkais, renginio centre įrengtoje scenoje vyks muzikiniai pasirodymai“ ,- pridūrė A. Pukis.

 

Siekiant, kad maratone galėtų dalyvauti visi norintys sporto entuziastais, startinis dalyvio mokestis, numatytas simbolinis, o dalyvausiantiem linksmajame šeimų bėgime – ir visai nemokamas.  

 

Kauno maratone, kuris vyks birželio 9 dieną, tikimasi sulaukti daugiau nei 2000 dalyvių iš Lietuvos ir kaimyninių valstybių, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos, turime susidomėjusių ir iš JAV.

 

„Kauno maratonas – 2013“ vyks šių metų birželio 9 d. Renginio globėjas – daugkartinis olimpinis čempionas Virgilijus Alekna.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >