reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Lauko treniruokliai

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje
Sportosavaite.lt   
2013 07 31, 13:55
Kaune pirmą kartą įvyks vilkikų tempimo čempionatas

Ž. Savickas
Ž. Savickas
Rugpjūčio 1 d. Kaune rinksis stipriausi Lietuvos vyrai. Prekybos miestelyje „Urmas“ pirmą kartą šalyje bus surengtas Lietuvos galiūnų vilkikų tempimo čempionatas, kuriame dėl stipriausiojo titulo varžysis 10 geriausių Lietuvos galiūnų.

 

reklama

     

Varžybose dalyvausiantis ne kartą stipriausio pasaulyje žmogaus titulą iškovojęs Žydrūnas Savickas sako, kad vilkikų tempimo čempionatas Lietuvoje bus surengtas pirmą kartą ir nuo šiol bus kasmetinis.

 

 

„Šių varžybų nugalėtojas įgaus teisę dalyvauti kitų metų Pasaulio čempionate, kuris šiemet taip pat rengiamas pirmą kartą ir bus kasmetinis. Smagu po kurio laiko atvykti į Kauną, čia toks galiūnų renginys vyko jau seniai, tad džiugu, kad stipruolių varžybos sugrįžta į Kauną“, – sako Žydrūnas Savickas.

 

Varžybos vyks keliais etapais, vilkikas kiekviename etape vis bus sunkinamas tad čempionas paaiškės atkrintamuoju būdu. Finale galiūnai temps 14 tonų sveriantį vilkiką.

 

Jėgas čempionate be Žydrūno Savicko išbandys Vidas Blekaitis, Saulius Brusokas, taip pat traumą išsigydęs Antanas Abrutis ir kiti.

 

Pasak renginio organizatorių, čempionatas rengiamas prekybos miestelyje „Urmas“, nes čia patogu atvykti tiek miestiečiams, tiek miesto svečiams. Be to, čia yra pakankamai erdvės tiek paties renginio organizavimui, tiek žiūrovams, tiek jų automobiliams.

 

„Labai smagu, kad šį kartą pas mus užsuko ir stipriausi Lietuvos žmonės – galiūnai. Prekybos miestelio teritorija jau daugiau kaip trejus metus tampa įvairių kultūrinių, socialinių, sporto renginių erdvėmis. Dar šiais metais bus atidaryta nauja, renginiams skirta erdvė su moderniomis komunikacijomis, patogia infrastruktūra“, - sako prekybos miestelio „Urmas“ rinkodaros vadovas Jonas Plenta.

 

Čempionato nugalėtojai bus apdovanoti medaliais, piniginiais prizais. Renginyje netrūks pramogų žiūrovams: jie taip pat galės išbandyti savo jėgas – traukti automobilį. Renginio pradžia – 17 val.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 
     

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >