reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Lauko treniruokliai

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje

reklama

Sportosavaite.lt   
2014 02 18, 11:17
Kaune paaiškėjo burlenčių ir jėgos aitvarų čempionai

Image
sportosavaite.lt
Praėjusį savaitgalį, vasario 15-16 dienomis, ant Kauno marių vykusiame žiemos buriavimo čempionate dėl medalių kovėsi burlenčių ir jėgos aitvarų sportininkai.

 

Burlenčių slalomo rungtyje čempiono titulą apgynė praėjusių metų Lietuvos, Suomijos ir pasaulio jaunimo įskaitos čempionas kaunietis Paulius Voverys, kuris antroje vietoje paliko savo tėvą Audrių Voverį. Trečiąją vietą iškovojo kaunietis Giedrius Liutkus.

reklama

 

Pirmą kartą Lietuvos istorijoje buvo duoti slalomo rungties startai ir jėgos aitvarų sportininkams. Čia geriausiai pasirodė klaipėdietis Mindaugas Mockevičius vos dviejų taškų persvara įveikęs kitą klaipėdietį Mindaugą Joniką. Trečioji vieta atiteko vilniečiui Gediminui Sinkevičiui.

 

Burlenčių kurso rungtyje (angl. Course Race) nugalėjo kaunietis Giedrius Liutkus. Praėjusių metų čempionas  Paulius Voverys tenkinosi antrąja vieta. Trečioji vieta atiteko burlenčių veteranui Arvydui Moliušiui.

 

Jėgos aitvarų kurso rungties nugalėtojas paaiškėjo tik po paskutinio čiuožimo finišo. Pirmoje ir antroje vietoje esantys sportininkai surinko vienodą taškų skaičių. Tokiu atveju nugalėtoją lemia paskutinio čiuožimo pozicija. Čia fortūna šypsojosi nusišypsojo slalomo rungties nugalėtojui Mindaugui Mockevičiui. Vicečempionu tapo Mindaugas Jonikas, o trečioje vietoje liko Laimonas Čyžas iš Panevėžio.

 

Ant užšalusių Kauno marių burlenčių sporto entuziastai varžėsi buriuodami ledrogėmis. Jėgos aitvarų sportininkai paprastai varžosi snieglenčių ir slidžių įskaitose. Ši žiema sniego pašykštėjo, tad pirmą kartą sportininkai lenktyniavo čiuoždami pačiūžomis.

 

Šis renginys buvo įdomus ne tik dalyviams, bet ir žiūrovams turėjome galimybę iš labai arti stebėti, kaip dalyviai kovoja dėl kiekvieno centimetro slalomo trasoje, bando skirtingus taktinius manevrus kurso distancijoje - sakė varžybų teisėjas Robertas Gradauskas.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >