reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

reklama

Sportosavaite.lt   
2014 05 23, 10:50
Kaune galiūnai kovos dėl vilkikų tempimo čempiono vardo

Image
sportosavaite.lt
Šiandien Kaune renkasi stipriausi Baltijos šalių vyrai, čia jie išbandys jėgas Baltijos galiūnų vilkikų tempimo čempionate. Antrus metus vykstančių varžybų nugalėtojas įgaus teisę dalyvauti Pasaulio čempionate.

 

Praėjusiais metais varžybose dalyvavo tik lietuviai, o šiemet dėl stipriausio vardo kovos ir latviai bei estai. Prieš metus Lietuvos vilkikų tempimo čempionate triumfavęs Žydrūnas Savickas sako, kad stengsis Lietuvai iškovoti nugalėtojų vardą.

reklama

 

„Šiemet varžybos perkeliamos į naują lygmenį – iškovoti nugalėtojo titulą bus sunkiau. Sportininkams bus ypač sunkios varžybos, nes, norint nugalėti, vilkiką reikės tempti šešis kartus. Be to varžovai šiemet stipresni. Tačiau, kad ir kaip būtų sunku stengsiuos, kad čempiono titulas liktų Lietuvoje“, – sakė Ž. Savickas.

 

Čempionato nugalėtojai bus apdovanoti taurėmis, piniginiais prizais. Renginyje netrūks pramogų žiūrovams: jie taip pat galės išbandyti savo jėgas – traukti automobilį.

 

„Žiūrovams pristatysime naują rungtį – stipriausių pirštų varžybas. Tai bus svorių kėlimo su specialia rankena rungtis, kurios nugalėtoju taps stipriausius pirštus turintis žiūrovas. Ateityje planuojame rengti šios rungties čempionatą Lietuvoje“, – sakė Žydrūnas Savickas.

 

Šiemet, kaip ir pernai, vilkikų tempimo čempionatas rengiamas Kaune, prekybos miestelyje „Urmas“.

 

„Džiaugiamės, kad „Urmas“ vis labiau ir labiau tampa įvairių kultūrinių, sportinių, socialinių projektų centru. Atsinaujinęs prekybos miestelis puikiai atitinka tiek įvairių projektų organizatorių, tiek miestiečių, miesto svečių, kurie dalyvauja tokiuose renginiuose, lūkesčius. Ateityje įvairių projektų bus dar daugiau“, – sakė prekybos miestelio „Urmas“ rinkodaros vadovas Jonas Plenta.

 

Varžybų pradžia – 17 val. Renginys nemokamas.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >