reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

sportosavaite.lt   
2018 06 13, 10:42
Kaip išsirinkti geriausią elipsinį treniruoklį?

Image
D.Kanapecko nuotr.
Sportuojant sporto klube ar namuose populiariausi yra bėgimo takeliai arba dviračiai treniruokliai. Elipsiniai treniruokliai nėra tokie populiarūs, tačiau be reikalo, kadangi tai puikus pasirinkimas siekiantiems numesti svorio, sustiprinti raumenis ar pagerinti širdies veiklą, bei norintiems padidinti organizmo ištvermę.

 

Elipsinis treniruokis yra puikus pasirinkimas norintiems sportuoti namie, kadangi gali imituoti ėjimo, lipimo, slidinėjimo ar kitus judesius. Pagrindinė tokio treniruoklio paskirtis – treniruoti kojų, klubų, rankų, nugaros raumenis. Reguliarios treniruotės su elipsiniu treniruokliu pastebimai pagerina organizmo būklę. Be to, lyginant su bėgimo takeliu, elipsinis treniruoklis dėl savo specifikos daug mažiau apkrauna sąnarius, todėl su juo sportuoti yra maloniau ir komfortiškiau.

 

Norintiems įsigyti elipsinį treniruoklį sportui namuose, internetinės parduotuvės b-a.eu, prekiaujančios įvairiais treniruokliais, atstovas M. Meliešius dalinasi keliais patarimais, kurie padės išsirinkti tinkamiausią ir labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį treniruoklį.

reklama

 

Įvertinkite savo poreikius ir biudžetą

 

Visų pirma turite apsispręsti, kiek lėšų skirsite elipsiniam treniruokliui įsigyti. Dažnai skiriamą pinigų sumą nulemia tai, kaip planuojama naudoti treniruoklį. Jeigu elipsinis treniruoklis bus naudojamas retai, tuomet nevertėtų investuoti labai didelės sumos.

 

Tokiais atvejais patartina rinktis kokybišką, tačiau paprastą ir nedaug funkcijų turinį įrenginį. Jeigu planuojate sportuoti profesionaliai ir treniruoklį naudosite kelis kartus per dieną, tuomet reikėtų rinktis brangesnį profesionalų įrenginį, turintį daug skirtingų funkcijų, apkrovų lygių, programų. Tokiu treniruokliu bus patogu naudotis, galėsite intensyviai siekti užsibrėžtų tikslų.

 

Renkantis elipsinį treniruoklį reikėtų atkreipti dėmesį, kiek sveria smagratis. Kuo didesnį smagračio masė, tuo daugiau pastangų reikės įdėti, siekiant norimo greičio. Patys sunkiausi smagračiai gali sverti daugiau nei 20 kilogramų ir rekomenduojami pasiryžusiems sportuoti profesionaliai. Planuojantiems sportuoti neintensyviai ar nereguliariai, patartina rinkis elipsinius treniruoklius su mažesnės masės smagračiais, sveriančiai iki 10 kg. Tokiu treniruokliu bus patogu naudotis.

 

Treniruoklio dydis ir funkcionalumas

 

Renkantis elipsinį treniruoklį sportui namuose reikėtų labai gerai įvertinti, kiek turite vietos treniruokliui pastatyti. Atkreipkite dėmesį, ar aplink treniruoklį bus pakankamai erdvės, kad būtų patogu prieiti. Jeigu turite gana mažai vietos, tuomet rinkitės kompaktiškus, namams pritaikytus treniruoklius.

 

Būna sulankstomų treniruoklių modelių, kurie ypač patogūs mažose erdvėse. Kai kurie modeliai gali turėti specialius ratukus, kurie skirti treniruoklio transportavimui, todėl tokį treniruoklį patogiai perkelsite į bet kurią vietą namuose.

 

Papildomos funkcijos padeda treniruotes paversti malonesnėmis, todėl rinkdamiesi treniruoklį įvertinkite, ar Jums reikalingas ekranas, kuriame būtų rodomas treniruotės laikas, sudegintos kalorijos ar nueitas atstumas.

 

Galbūt Jums bus reikalingas papildomas laikiklis vandens buteliui ar telefonui pasidėti. Jeigu norite optimizuoti savo treniruotės apkrovas, neišsiversite be sensorių, stebinčių pulsą ir širdies ritmą.

 

Skirtingos programos padeda paįvairinti nuobodžias treniruotes, todėl įvertinkite kiek ir kokių programų turi išsirinktas treniruoklis. Šiuolaikiniai modernūs treniruokliai taip pat turi galimybes susidaryti programą pagal individualius organizmo poreikius, todėl analizuodami treniruoklio funkcionalumą atkreipkite į tai dėmesį.

 

Elipsinis treniruoklis internetu – patogu ir paprasta

 

Šiuo metu internetinėse parduotuvėse siūlomas gana platus elipsinių treniruoklių pasirinkimas. Internetinėje parduotuvėje b-a.eu galima rasti beveik 150 skirtingų elipsinių treniruoklių ir priedų jiems.

 

Paprasčiausių kokybiškų treniruoklių kainos prasideda nuo 100 Eur ir gali siekti daugiau kaip 5000 Eur už modernius profesionalius treniruoklius, todėl kiekvienas ras tinkamiausią prekę pagal savo poreikius.

 

Internetinės parduotuvės privalumas – patrauklios treniruoklių kainos, kurios paprastai yra mažesnės, lyginant su analogiškų prekių kainomis įprastinėse specializuotose parduotuvėse. Be to, perkant internetu nereikia rūpintis prekių transportavimu.

 

Elipsinis treniruoklis gali sverti daugiau kaip 100 kg., todėl pristatymas į namus yra patogus pasirinkimas tiems, kas neturi savo automobilio, gyvena atokiose vietovėse, ar neturi galimybių treniruoklį parsivežti į namus patys.

Dar vienas prekybos internetu privalumas – galimybė skirti pakankamai laiko norimos prekės paieškai ir pasirinkimui.

 

Perkant įprastinėje parduotuvėje mus riboja laikas, tačiau renkantis treniruoklį internete galima skirti pakankami dėmesio skirtingų prekių palyginimui, galima pasidomėti atsiliepimais internete ar susirinkti specialistų rekomendacijas. Dvejojantiems dėl savo pasirinkimo visuomet padės profesionalūs b-a.eu internetinės parduotuvės konsultantai, kurie rekomenduos tinkamiausią, labiausiai Jūsų poreikius atitinkančią prekę.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >