reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

sportosavaite.lt   
2023 03 27, 20:37
Kaip gali pasitarnauti išmanusis laikrodis sportuojant?

Solen Feyissa nuotrauka iš Unsplash.com
Solen Feyissa nuotrauka iš Unsplash.com
Šiuolaikiniai išmanieji laikrodžiai demonstruoja tokį aukštą funkcionalumą, jog tiek mėgėjams, tiek profesionaliems sportininkams neretai tampa nepamainomi.  Šis prietaisas – toli gražu rodo ne tik valandas, jo galimybės tokios neįtikėtinos, jog naujausi modeliai sėkmingai stebina net visko mačiusius technologijų mylėtojus.

 

Tad Apple laikrodis ar kitas išmanusis laikrodis gali būti puikus pirkinys ne tik jums, bet ir kaip dovana neabejingam sportui žmogui.

 

Tad kaip išmanusis laikrodis pasitarnaus, jei sportuojate?

 

Atsiliepsite į skambučius

 

Jei išmanųjį laikrodį susiesite su savo telefonu, matyti, kas skambina, ir atsiliepti į skambučius galėsite netraukdami telefono iš kišenės ar rankinės. Tai tikrai bus naudinga sportuojant, kai rankos yra užimtos, pavyzdžiui, laikant šiaurietiško ėjimo lazdas, kamuolį, raketę, pasipriešinimo gumas, svarmenis ar kt. Jei skambutis bus svarbus, atsiliepti ir kalbėti galėsite nepertraukdami savo veiklos.

 

Klausysite muzikos

 

Susiejus savo mobilųjį įrenginį su išmaniuoju laikrodžiu, pastaruoju galėsite valdyti savo grojaraštį. Muzika dažnai yra neatsiejama nuo sporto, tampa puikiu fonu treniruočių metu, gerų emocijų šaltiniu.

 

Seksite savo fizinį aktyvumą

 

Greičiausiai daugelis sportuojančių žmonių sunkiai savo sporto veiklas įsivaizduoja be išmaniojo laikrodžio. Šis prietaisas padės lengvai ir efektyviai sekti sporto pasiekimus, sveikatos būklę, fizinį aktyvumą. Išmanusis laikrodis rodys nueitą atstumą, išvystytą greitį, sudegintas kalorijas, nueitus žingsnius, jis matuos pulsą, kraujo spaudimą, o sportuojant tokius rodiklius sekti labai svarbu.

 

Sportui namuose

 

Kai kurie išmanieji laikrodžiai turi įdiegtas įvairių sporto šakų programėles. Tai bus labai geras sprendimas nenorintiems ar negalintiems lankytis sporto klube. Treniruotės namuose bus tikslingos, efektyvios, negana to, lengvai seksite savo pasiekimus. Kai kurie įrenginiai siūlo galimybę susidaryti savo sporto programą.

 

Užs. nr. 20230327-01

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

 
< Ankstesnis   Kitas >