reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje

reklama

Sportosavaite.lt   
2014 02 28, 13:43
J. Kinderis prasibrovė į finalą

Image
sportosavaite.lt
Lietuvos penkiakovininkas Justinas Kinderis šetadienį Meksikoje dalyvaus pasaulio taurės I etapo finale, tačiau vietą jame užsitikrino tik po labai sunkios kovos.

 

Pasaulio čempionas keturkovėje (atrankos varžybos vyksta be jojimo rungties) surinko 1107 taškus ir užėmė 33 vietą. Į finalą pateko 36 sportininkai.

reklama

 

„Diena buvo labai sunki. Fechtavime labai sunkiai įsibėgėjau. Jau buvo kilę minčių, kad nepateksiu į finalą, nes labai bloga savijauta. Varžybose dalyvaujame iš karto po labai ilgos kelionės. Manau, merginoms tai ir pakišo koją. Laimei, mano didesnė patirtis padėjo išsikapstyti“, - po varžybų sakė sportininkas.

 

Pirmąją vietą atrankos varžybose užėmė rusas Aleksandras Lesunas, surinkęs 1138 taškus. Antras liko vengras Robertas Kasza (1137), trečias - meksikietis Jorge Inzunza (1134). Iš viso atrankos varžybose dalyvavo 82 atletai.

 

„Į Meksiką atvyko visi stipriausi varžovai. Kol kas sunku spręsti, kas atrodo geriau ar blogiau. Per atrankos varžybas tikrai gerai pasirodė italai ir rusai“, - apie varžovus kalbėjo J. Kinderis.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >