reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje

reklama

SportoSavaite.lt   
2015 03 02, 11:19
HTC naujovė – GPS apyrankė sportininkams

Image
Sportosavaite.lt nuotr.
Pasaulinė mobiliųjų inovacijų ir dizaino lyderė kompanija HTC telekomunikacijų renginyje „Mobile World Congress“ pristatė naująją išmaniąją GPS fitneso apyrankę pavadinimu „HTC Grip“.

 

„Grip“ yra paremta „Under Armour“ sukurtu naujuoju sveikatingumo ir fitneso tinklu atletams „UA Record“ ir sujungia išskirtinį HTC dizainą su itin tiksliu sporto duomenų fiksavimu. Apyrankė turi platų funkcionalumą, nes yra suderinama su Android, iOS prietaisais bei su Bluetooth palaikančiais aksesuarais.

reklama

 

Naujoji „Grip“ sukurta taip, kad būtų patogi naudoti net ir ekstremaliausiomis treniruočių sąlygomis. Vandeniui atspari apyrankė priglunda prie riešo neprispausdama odos ir nekliūna už aprangos per treniruotes. Išlenktas PMOLED ekranas sporto užsiėmimų metu leis matyti laiką, distancijas ir įvairius perspėjimus. Vartotojai iš trijų dydžių galės pasirinkti labiausiai jiems tinkantį.

 

Naujasis įrenginys rinks duomenis įvairių treniruočių metu, – nuo bėgiojimo ir dviračių sporto iki užsiėmimų sporto salėje. 100 mAh baterijos su įjungtu GPS, leisiančiu sinchronizuoti maršrutus, distancijas, tempą, sudegintas kalorijas ir kt. parametrus realiuoju laiku su „UA Record“, užteks iki penkių valandų. Sportininkai galės sekti savo širdies ritmą, nes „Grip“ prisijungs prie įvairių išorinių širdies ritmo monitorių. Kasdieniam naudojimui pilnai įkrauto įrenginio užteks net apie 2,5 paros.

 

Dar viena unikali funkcija – „Grip“ automatinis miego sekimas, kuris leis užfiksuoti laiką, praleistą miegant. Prietaiso pagalba bus identifikuojami gilaus ir negilaus miego periodai, o tai leis sportininkams susiplanuoti geresnį miego režimą. 

 

Susiedami „Grip“ su Android arba iOS išmaniuoju telefonu sportininkai ant savo riešo dėvimo aksesuaro galės matyti ateinančių skambučių ir žinučių priminimus. Ryškus, 1,8 colio PMOLED ekranas rodys visą treniruočių statistiką realiuoju laiku ir leis nesunkiai nuotoliniu būdu valdyti savo išmaniajame telefone esantį dainų grojaraštį. 

 

„HTC Grip“ Amerikos rinkoje žada pasirodyti šių metų pavasarį.

 

 

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >