reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

Sportosavaite.lt   
2009 10 26, 18:27
Garsi stalo tenisininkė mokys Lietuvos vaikus

Image
B. Batinič
Į Lietuvą atvyko garsi stalo teniso žaidėja, Europos ir Pasaulio čempionatų prizininkė – Branką Batinič.

 

Sportininkė atvyko į Lietuvą pakviesta bendro - Europos stalo teniso sąjungos (ETTU), Lietuvos stalo teniso asociacijos (LSTA) ir stalo teniso paramos fondo (STPF) – vykdomo projekto mini jaunučių amžiaus grupei “Lietuvos viltys”.

           

B.Batinič, spalio 26 – 30 d., Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijoje vykdys treniruočių stovyklą talentingiausiems mūsų šalies mini jaunučiams (1997 g.m. ir jaunesni). Vykdyti treniruotes jai padės Jolanta Prūsienė.

reklama

           

Garsios žaidėjos, gimusios Jugoslavijoje, o nuo 1991 m. - Kroatijos Respublikoje, B.Batinič paklausiau, kokie jos tikslai šioje stovykloje. 51 metų, energija spinduliuojanti moteris ilgai nesvarsčiusi atsakė, kad sieks produktyvaus darbo su vaikais bei treneriais.

 

„Labai svarbu bendradarbiauti su treneriais, nes aš čia būsiu tik savaitę, o jie dirbs su vaikais visą likusį laiką. Aš čia atvykau ne vadovauti, o ieškoti bendrų sprendimų, naujų idėjų. Taigi, aš galiu tik patarti. Norėčiau, kad šita stovykla duotų naudos vaikų ateičiai, padėtų treneriams” – kalbėjo stalo tenisininkė.

           

Branka Batinič stalo teniso karjerą pradėjo 1966 metais, nuo 1973 dalyvavo Pasaulio ir Europos čempionatuose. 1981 m., poroje su Dragutin Šurbeku, laimėjo Pasaulio čempionato mišrių dvejetų bronzos medalį. Branka yra iškovojusi mišrių dvejetų, moterų dvejetų ir vienetų Europos čempionatų medalius.

 

Ji vis dar sportuoja ir dalyvauja veteranų varžybose, atstovauja Vokietijos klubui komandinėse šalies pirmenybėse. Ji yra iškovojusi Pasaulio ir Europos veteranų čempionatų aukso medalius.

           

B.Batinič, nuo 1998 m. dirba trenere Vokietijoje. Taip pat, vykdo stalo teniso vystymo projektus kartu su Tarptautine stalo teniso federacija (ITTF) ir ETTU.

 

Penktadienį, spalio 30 d., 14 val. Stalo teniso treneriai kviečiami ddalyvauti organizuojamame seminare „Šiuolaikinės stalo teniso tendencijos treniravimo procese” kuris vyks Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijoje.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >