reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2012 08 17, 13:17
G. Vasiliauskas: „Lengvaatlečiams koją pakišo olimpinės patirties stoka“

Image
Bėgikai
Nors į Londono olimpines žaidynes vyko kaip niekad gausus Kauno lengvaatlečių būrys, šį kartą medalio Lietuva iš jų nesulaukė. Pasak Kauno Lengvosios atletikos federacijos prezidento, didelės įtakos tam turėjo olimpinės patirties stoka.

 

„Iš vienos pusės turėtume džiaugtis, kad daugelyje lengvosios atletikos rungčių olimpiadoje turėjo po mūsų miesto atstovą. Tačiau visi suprantame, kad ten važiuojame ne vien dalyvauti, bet ir nugalėti. Manau, kad mūsų olimpiečiams koją pakišo olimpinės patirties stoka“, – teigia Kauno lengvosios atletikos federacijos prezidentas Gediminas Vasiliauskas.

reklama

 

Pasak jo, net šešiems iš septynių Kauno lengvaatlečių Londono olimpiada buvo pirmoji jų sportinėje karjeroje, tik Austrai Skujytei tai buvo ketvirtosios olimpinės žaidynės.

 

Nors olimpiečių pasiruošimas buvo geras, tačiau dauguma jų nesusitvarkė su psichologija, o rezultatai buvo daug prastesni už tuos, kuriuos sportininkai įprastai rodo tiek šalies, tiek tarptautiniuose čempionatuose.

 

Vienintelė Austra Skujytė ne tik pagerino savo asmeninį, bet ir olimpinį bei pasaulio rutulio stūmimo septynkovėje rekordą, tačiau dėl iki šiol nesuvokiamų dopingo kontrolės sprendimų ant apdovanojimų pakylos, deja, neužlipo.

 

Lengvosios atletikos atstovas dėl nesėkmingo lengvaatlečių pasirodymo Londone nenusimena ir viltis sieja su 2016 metais vyksiančiomis Rio de Žaneiro olimpinėmis žaidynėmis.

 

„Turime atlikti analizę ir prieiti tam tikras išvadas. Nors daugumai iš lengvaatlečių pirmas blynas gal kiek ir prisvilo, bet Rio De Žaneire bus jau nauja istorija. Tikiu, kad ten aukščiau šoks Raivydas Stanys, greičiau bėgs tiek Rytis Sakalauskas, tiek Sonata Tamošaitytė. Be medalių iš Brazilijos negrįšime“, – optimistiškai dėstė G. Vasiliauskas.

 

Į Olimpines žaidynes Londone vyko 20 lengvaatlečių, 7 iš jų – kauniečiai. Aukščiausią penktą vietą iš kauniečių užėmė Austra Skujytė, kiti bendrose įskaitose pasidalino 18–34 vietas.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 
 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >