reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2013 02 13, 15:14
Dar kartą pagerintas Lietuvos pokerio rekordas

Image
Organizatorių nuotr.
Praėjusią savaitę Vilniuje buvo sužaisti du didžiuliai pokerio turnyrai, kuriuose susirinko rekordinis žaidėjų skaičius ir išsidalino šimtus tūkstančių litų.

 

Dešimties dienų pokerio maratone iš viso sužaidė 289 žaidėjai: 196 – “Triobet Žvejo iššūkyje“ ir 93 – „Orlov Invitational“. „Žvejo iššūkio“ turnyras jau antrą kartą pagerino rekordą ir tapo pačiu didžiausiu Lietuvos pokerio turnyru.

reklama

 

Sužvejoti visus „prastus“ žaidėjus, liaudiškai vadinamus žuvimis, geriausiai sekėsi finaliniam ketvertui: „Eureka“ pokerio turo vicečempionas Algridas Saveikis ir internetinio pokerio meistras Karolis Sereika pasidalino po 14800 litų, o „Begalybė Team“ narys Paulius Venčkauskas ir Mantas Urbonas – po 13 tūkstančių litų.

 

„Pokeris eina į priekį, progresuoja, anksčiau niekada pokerio nežaidė tiek daug žmonių, kiekviename turnyre pamatai naujų žmonių, - po sėkmingo „Triobet Žvejo iššūkio“ turnyro sakė Algirdas Saveikis. – Lietuvoje tokie turnyrai yra labai reikalingi: ne per brangūs ir ne per pigūs“.

 

Iš viso „Triobet Žvejo Iššūkis“ surinko net 98000 litų prizinį fondą.

 

Brangesniame ir bene solidžiausiame Lietuvos pokerio turnyre „Orlov Invitational“ startavo 93 pokerio specialistai, suformavę per 90 tūkstančius litų prizinį fondą.

 

Įdomus ir permainingas finalinis stalas geriausiai pasisekė Povilui Jakučiui, kuris po kelių valandų trūkusios akistatos įveikė Darių Narmontą. Tiesa, žaidėjai dar prieš prasidedant dvikovai pasidalino po 23 tūkstančius litų bei paliko 1700 litų ir įspūdingą taurę nugalėtojui.

 

Trečioje vietoje liko Ovidijus Šlimas, susižėręs beveik 14 tūkstančių litų, o ketvirtoje vietoje finišavo uteniškis Aurelijus Genevičius (beveik 10 tūkstančių litų prizas).

 

Planuojama, kad kitas „Triobet Žvejo iššūkio“ turnyras vyks gegužės mėnesį, o „Orlov Invitational“ sugrįš į pokerio areną rugsėjį.

 

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >