reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje

reklama

Evelina Žičkevičiūtė | Sportosavaite.lt   
2011 02 16, 18:51
D. Rimšaitė ruošiasi ištekėti, kad galėtų atstovauti Rusijai?

Image
Donata Rimšaitė
Praeitų metų pabaigoje Lietuvos penkiakovininkė, Europos pirmenybių bronzos medalio laimėtoja Donata Rimšaitė oficialiai paskelbė toliau atstovausianti Rusijai. Pastaruoju metu šios šalies žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad sportininkė žada sumainyti žiedus su savo išrinktuoju, Rusijos piliečiu.

 

Iki šiol sportininkės pasitraukimą iš Lietuvos gaubia paslaptis. Oficialiai penkiakovininkė yra paskelbusi, jog jos sprendimą pasitraukti iš tėvynės nulėmė ne tik materialinė padėtis, bet ir meilės reikalai.

reklama

 

Rusijos šiuolaikinės penkiakovės federacija nesnaudžia ir toliau „spaudžia“ kolegas Lietuvoje leisti pasaulio vicečempionei atstovauti jų šalį. Rusijos žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, jog sportininkė žada sumainyti žiedus su savo išrinktuoju.

 

Tačiau mįslingasis jaunikis kol kas neatskleidžiamas. Esą D. Rimšaitė ir jos būsimas vyras sutiko naujuosius metus Sankt Peterburge.

 

Buvęs penkiakovininkės treneris J. Moskvičiovas mano, kad tai tik prielaida atstovauti Rusijai.

 

Vasario pradžioje Tarptautinė šiuolaikinės penkiakovės federacija, nusprendė lietuvei neleisti atstovauti jokiose tarptautinėse varžybose už Rusijos rinktinę. Lietuvos tautinis olimpinis komitetas taip pat neketina leisti atletei dalyvauti 2012-ųjų metų Londono olimpinėse žaidynėse ir atstovauti ne savo tėvynę.

 

Jau seniau buvo paskelbta, jog į Rusijos glėbį pabėgusi D.Rimšaitė turės paploninti savo piniginę. Olimpinis komitetas sieks, jog penkiakovininkė grąžintų jai išmokėtus pinigus. Sportininkei iki šiol gaudavo Olimpinio komiteto solidarumo fondo premiją, kuri siekė 2080 litų.

 

Atėmus šią stipendiją iš penkiakovininkės ji buvo perleista 74-ajai pasaulio raketei Ričardui Berankiui. D.Rimšaitė taip pat Olimpiniam komitetui turės grąžinti stipendiją už keturis mėnesius tai – 8320 litų.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >