reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

Sportosavaite.lt   
2012 10 12, 16:48
D. Gudzinevičiūtė įveikė V. Alekną LTOK vadovo rinkimuose

Image
Daina Gudzinevičiūtė
Penktadienį vykusioje Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) Generalinės ataskaitos ir rinkimų sesijoje už Dainą Gudzinevičiūtę balsavo 57 delegatai, Virgilijus Alekna surinko 43.

 

Filosofas, „Fair Play“ organizacijos Lietuvoje vadovas ir Monrealio olimpiados prizininkas Arvydas Juozaitis, verslininkas ir Lietuvos dviračių federacijos prezidentas Romualdas Bakutis bei asociacijos „Sportas visiems“ vadovas Algimantas Vasiliauskas taps LTOK viceprezidentais.

 

LTOK generalinio sekretoriaus pareigas eis Lietuvos sporto federacijų sąjungos generalinis sekretorius Valentinas Paketūras, o LTOK iždininku tapo Stalo teniso asociacijos prezidentas Rimgaudas Balaiša.

 

D. Gudzinevičiūtė tapusi naująja LTOK vadove žadėjo ne revoliuciją, o evoliuciją.

 

„Būtų naivu tikėtis, kad man vadovaujant imtų lyti pinigais. Tačiau aš turiu idėjų, kaip Lietuvoje statyti sporto bazes. Tęsime pradėtus darbus“, - sakė ji.

 

Manoma, kad prie V. Aleknos nesėkmės galėjo prisidėti ir tai, jog į rinkimų sesiją neatvyko galimu viceprezidentu jo komandoje įvardijamas buvęs legendinis krepšininkas, o dabar – Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis.

 

Pats V. Alekna teigė, kad pralaimėjo garbingoje kovoje ir ateityje išliks „šalia sporto“.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >