reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Lauko treniruokliai

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje
Sportosavaite.lt   
2014 05 05, 15:49
Bėgs daugiau nei 100 Lietuvos įmonių

Image
Bėgimas
Šiemet verslo įmonių entuziazmas bėgti itin didelis: iki bėgimo renginio „Nike We Run Vilnius/DNB pusmaratonis“ likus dar visam mėnesiui, užsiregistravusių įmonių komandų jau daugiau nei 100 ir tai beveik dvigubai daugiau nei pernai šiame renginyje.

 

Tarp bėgančių jau rikiuojasi „Omnitel”, „Lukoil”, „Tez tour”, „Cgates”, „Microsoft“, „Pigu.lt“, „Impuls“ ir daugelio kitų įmonių komandos. Pasak vienos didžiausių Lietuvoje verslo valdymo konsultantacijų ir mokymų bendrovės „OVC Consulting“ konsultanto Raimundo Dzimido, tokie renginiai ne tik skatina bendradarbiavimą bei gerina santykius tarp darbuotojų, bet gali įpūsti ir naujos energijos darbams.

reklama

 

„Tai, kad bėgimas per pastaruosius kelis metus labai išpopuliarėjo – niekam ne paslaptis. Labai džiaugiamės, kad žmonės šį sveiką pomėgį atsineša ir į savo darbovietes, kuriose sugeba užkrėsti kolegas tiek, kad visas būrys bendradarbių, su vadovais priešakyje, pasiryžta dalyvauti bėgimo renginiuose, – sako renginio iniciatorės – sporto prekių gamintojos „Nike“ – prekės ženklo atstovė Lietuvoje Milda Monstavičiūtė.

 

– Šiais metais bėgančių įmonių entuziazmas netikėtai didelis: iš daugiau nei 5 tūkst. užsiregistravusių dalyvių, beveik 2 tūkst. yra įmonių komandų atstovai”.

 

Pasak pirmą kartą savo jėgas bėgimo renginyje „Nike We Run Vilnius/DNB pusmaratonis“ išbandyti nusprendusių – didžiausio degalinių tinklo Lietuvoje „Lukoil” komandos atstovės Linos Malaškevičienės, reikėjo tik užsiminti ir darbuotojai patys ėmė burtis į komandą. Jau dabar įmonių darbuotojai rengia bendras treniruotes, tarpusavyje dalinasi rezultatais ir patarimais.

 

Specialistas pabrėžia, kad itin didelę reikšmę turi ne pats dalyvavimas bėgime, bet ruošimasis jam. Pasiruošimo etape vyksta dalinimasis įspūdžiais, patarimais, kiekvienas komandos narys įgyja tam tikrą vaidmenį  – trenerio, mokinio ir pan. Atsiranda tarpusavio bendradarbiavimas, kuris neretai persikelia ir į darbines situacijas.

 

Atėjus renginio dienai, visi tarsi susivienija, atsiranda bendrumo ryšys, kuris padeda siekti užsibrėžto tikslo. Šiuo atveju svarbiausios emocijos.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >