reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Lauko treniruokliai

Bikko.lv Bikko.ee
Dviračiai ir jų reikmenys internetu Latvijoje ir Estijoje

reklama

Sportosavaite.lt   
2011 11 08, 20:00
Auga slidinėjimo populiarumas

Image
Slidinėja
Sunkmečiu sumažėję slidinėjimo kelionių pardavimai pastebimai kinta. Praėjusį sezoną slidinėtojų skaičius išaugęs dvigubai, šiemet dar žada kilti iki 30 proc. 

 

„Krizės metu žmonės daugiau rinkosi Lietuvos ar Latvijos slidinėjimo centrus arba pigesnes šalis - Čekiją, Slovakiją, Lenkiją. Tačiau dabar vėl viskas grįžta į iki krizinį laikotarpį, kuomet slidinėjančiųjų skaičius kasmet augdavo dešimtimis procentų“, - sako Andrius Stonys, slidinėjimo portalo Slalom.lt įkūrėjas.

reklama

 

Jo teigimu, praėjusį sezoną slidinėjimo kelionės buvo pirktos beveik dvigubai aktyviau. Prognozuojama, kad tokį laisvalaikio praleidimo būdą šiemet atras dar iki 30 proc. daugiau lietuvių nei pernai.

 

Lyginant su kaimyninėmis šalimis, Rusija, Baltarusija, Lenkija Latvija ar Estija, Lietuvoje slidinėjimas žymiai populiaresnis. Anot A. Stonio, žiemą slidinėti išsiruošia apie 300 tūkst. lietuvių.

 

Lietuviai itin pamėgo Alpių kalnų kurortus. Populiariausios kryptys, kurias renkasi mūsų šalies gyventojai, yra Austrija, Italija, taip pat Prancūzija, Šveicarija. Dėl mažesnių kainų populiarūs išlieka ir Čekijos bei Slovakijos slidinėjimo kurortai.

 

Taip pat populiarios savaitgalio slidinėjimo išvykos Lietuvoje, juolab, kad čia daugėja įdomių trasų. Pasienio gyventojai mielai važiuoja į Latviją ir Lenkiją.

 

Anot A. Stonio, šiuo metu madinga savarankiškai organizuotis kelionės maršrutus. „Nemaža dalis slidinėjimo entuziastų patys planuoja savo keliones, į kurias vyksta savo transportu. Dažniausiai tokie keliautojai renkasi artimesnius - Tatrų arba Alpių  kalnų kurortus“, - sako A. Stonys.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >