reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

NT naujienos

reklama

Sportosavaite.lt   
2012 10 04, 19:38
Alekna kaltinamas paskleidęs melagingą informaciją

Image
V. Alekna
Pristatydamas sporto visuomenei ir žiniasklaidai savo veiklos programą kandidatas į Lietuvos olimpinio komiteto (LTOK) prezidento postą Virgilijus Alekna netiesiogiai apkaltino LTOK vadovybę nuslėpus daugiau kaip 4 mln. litų. Tai tikrovės neatitinkanti informacija, teigia LTOK.

 

„Mums labai gaila, jog užuot pasidomėjęs LTOK veikla išsamiau ar uždavęs konkrečius klausimus dabartinei LTOK vadovybei, gerbiamas sportininkas švaistosi tokiais neatsakingais kaltinimais ir imasi populistinės retorikos. Lėšas, kurias kontroliuoja LTOK, sudaro LTOK tiesiogiai valdomos lėšos bei LTOK įsteigto Lietuvos Olimpinio fondo (LOF) lėšos", – teigiama LTOK pranešime.

reklama

 

Išplatinatme pranešime LTOK duoda suprasti, kad komiteto lėšos yra griežtai kontroliuojamos ir jas nuslėpti būtų nelengva.

 

Anot pranešimo, jau daugelį metų LOF veiklą įvertina LTOK generalinės asamblėjos išrinktos LTOK revizinės komisijos atstovas, taip pat kasmet atliekamas nepriklausomas fondo veiklos auditas.

 

LTOK revizinė komisija ataskaitą apie LOF ir LTOK veiklą kasmet pateikdavo LTOK vykdomajam komitetui bei LTOK generalinei asamblėjai. Ataskaitą už 2011 metų LTOK bei LOF veiklą LTOK revizinė komisija pateikė 2012 m. sausio 19 d. vykusiame LTOK vykdomojo komiteto posėdyje.

 

Papildomai LTOK biudžetą bei jo vykdymą  LTOK nariai – sporto šakų federacijų atstovai – tvirtina kasmetinėje organizacijos Generalinėje asamblėjoje.

 

2012 m. sausio 27 d. vykusioje generalinėje asamblėjoje buvo patvirtinta LTOK biudžeto įvykdymo apyskaita, kurioje aiškiai parašyta, jog LTOK pajamos 2011 metais sudarė apie 12 mln. litų, papildomai LOF lėšos 2012 m. sausio pirmai dienai buvo daugiau kaip 5 mln. litų.

 

Didžioji dalis LOF lėšų šiuo metu yra įšaldyta bankrutavusiame banke „Snoras“, kuriame savo lėšas laikė daug privačių bendrovių, keletas valstybinių organizacijų bei savivaldybių.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >