2011 01 04, 11:43
2010-ųjų geriausia Lietuvos sportininkė – S.Krupeckaitė

S, Krupeckaitė
Simona Krupeckaitė iškovojo dar vieną titulą. Dviratininkė, šį sezoną pasaulio čempionate iškovojo aukso medalį keirine, bronzą -sprinte bei brozą su Gintare Gaivenyte komandiniame sprinte, o Europos čempionato sidabrą keirine bei brozą sprinte, antrą kartą iš eilės tapo geriausia Lietuvos metų sportininke.

Taip nusprendė portalo lrytas.lt ir dienraščio „Lietuvos rytas“ skaitytojai. Šiais metais savo balsą geriausio metų sportininko rinkimuose atidavė daugiau kaip 14 tūkst. žmonių. 28 metų sportininkė iš viso surinko 62 963 balsus.

Antrąją vietą užėmė pasaulio čempionato bronzą iškovojusios Lietuvos krepšinio rinktinės lyderis Linas Kleiza – 52 566 balsai. Trečias liko penkiakovininkas Justinas Kinderis, kuriam atiteko 36 555 balsai.

Geriausia 2010 metų komanda pripažinta pasaulio čempionate bronzą iškovojusi Lietuvos krepšinio rinktinė. Antroje vietoje liko Europos čempione tapusi Lietuvos jaunimo (iki 18 metų) vaikinų krepšinio rinktinė.

Oficialių rinkimų rengėjai - Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, loterijų bendrovė „Olifėja" ir dienraštis „Lietuvos rytas".

6.Jevgenijus Šuklinas 32414

7.Mindaugas Mizgaitis 31551