2010 06 27, 16:49
Vokiečių „blickrygas“ nušlavė anglus 4:1

Image
T. Miuleris anglams įmušė 2 įvarčius
Futbolo aistruolių visame pasaulyje nekantriai lauktos Pasaulio futbolo čempionato aštuntfinalio rungtynės Vokietija – Anglija pranoko lūkesčius: atviras, greitas futbolas, daugybė pavojingų situacijų ir penki įvarčiai. Vokiečiai pateko į ketvirtfinalį, anglai važiuoja namo.

Jau ketvirtąją mačo minutę Vokietijos puolėjas Mesutas Ozilas pavojingai atakavo Anglijos vartus, tačiau kamuolį atmušė vartininkas Deividas Džeimsas.

Pirmojo kėlinio pradžioje aikštėje vyko apylygė kova, tačiau Vokietijos futbolininkų atakos buvo šiek tiek aštresnės.

Dvidešimtąją mačo minutę Miroslavas Klozė po vartininko Manuelio Noierio (Neuer) perdavimo per visą aikštę pelnė pirmąjį rungtynių įvartį – 1:0.

Anglai surengė pora pavojingų epizodų, tačiau vokiečiai vis labiau dominavo aikštėje ir 32 minutę Lukašas Podolskis pelnė antrąjį įvartį – 2:0.

Toliau įvykiai klostėsi žaibišku greičiu – gaisrą prie savų vartų tekdavo gesinti tai vienai, tai kitai komandai, kol 37 minutę Metju Upsonas po kampinio galva pelnė įvartį Anglijai – 2:1.

Jau netrukus Frankas Lampardas pelnė dar vieną įvartį, tačiau mačo arbitras jo neįskaitė – kamuolys atsitrenkė į skersinį ir palietęs žemę vartuose vos keliolika centimetrų nuo linijos vėl išlėkė lauk.

Per likusį laiką daugiau pasižymėti nepavyko nė vienai ekipai ir futbolininkai išėjo ilsėtis rezultatui esant 2:1.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui, 46 min. geltona kortele buvo įspėtas Vokietijos rinktinės žaidėjas Arne Fridrichas.

51 min. F. Lampardas po baudos smūgio iš 34 m pataikė į skersinį. Po šešių minučių Džermeinas Defo pavojingai priartėjo prie vokiečių vartų, bet M. Noieris neutralizavopavojų. Netrukus jau D. Džeimsui teko gelbėti vartus nuo Tomas Miulerio smūgio iš baudos aikštelės.

Po truputį aikštėje vėl ėmė siausti atakų urganas – abi komandos grasino vien kitos vartams greitais išpuoliais.

64 min. Džo Koulas Anglijos rinktinėje pakeitė Džeimsą Milnerį.

Netrukus vokiečiai aikštės viduryje perėmė kamuolį ir po greitos kontratakos T. Miuleris 67 min. pelnė dar vieną įvartį – 3:1.

Vos po kelių minučių - dar viena greita vokiečių ataka ir po Mesuto Ozilo perdavimo T. Miuleris iš arti dar kartą pelnė įvartį – 4:1.

Iš karto po šio epizodo buvo pakeisti įvarčius pelnę vokiečiai Klozė ir Miuleris. Vietoj jų aikštėje pasirodė Gomesas ir Trochovskis.

80 minutę Stivenas Džerardas pavojingai smūgiavo į vartus iš gana arti, bet kamuolį pirštų galais atmušė vartininkas.

Po to, kai vokiečiai pelnė ketvirtąjį įvartį anglai nuleido rankas ir laukė mačo pabaigos nebesitikėdami pakeisti įvykių aikštėje.

Vokiečiai ketvirtfinalyje susitiks su Argentinos ir Meksikos poros laimėtoju.

Taip pat skaitykite:  Vokietijos rinktinėje – vokiečių tik pusė

Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt.