reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2010 11 16, 23:34
Merginų futbolo rinktinėms teko stiprios varžovės

Image
Merginų rinktinė
Šiandien UEFA būstinėje Šveicarijoje ištraukti 2011/12 m. UEFA moterų U-17 ir U-19 čempionatų kvalifikacinių varžybų burtai, bei paaiškėjo Lietuvos rinktinės varžovės 2010/11 m. UEFA moterų U-19 elitiniame atrankos etape.

 

Pirmą kartą Lietuvos futbolo istorijoje į antrąjį atrankos etapą patekusi Lietuvos moterų U-19 rinktinė jame kausis su ypač tituluotomis varžovėmis – čempionių titulą ginsiančią Prancūzija, pusfinalio dalyve Olandija ir šeimininke Danija.

reklama

 

Šis atrankos etapas bus surengtas kitų metų kovo 31 - balandžio 5 dienomis, o varžybos tokiu metu vyks dirbtinės dangos aikštėse.

 

Lietuvos moterų U-17 rinktinei burtai lėmė atrankos rungtynes su Rusija, Norvegija ir Slovėnija, o U-19 rinktinė kitąmet dėl patekimo į kitą etapą kausis su bendraamžėmis iš Belgijos, Rumunijos ir Šiaurės Airijos.

 

UEFA U-17 atrankos etapas vėl buvo patikėtas surengti Lietuvai. 2011 metų spalio 1-8 dienomis ketvirtosios grupės atrankos varžybos vyks viename iš mūsų šalies miestų. Lietuvos U-19 rinktinė atrankines rungtynes žais Belgijoje.

 

„Burtai lieka burtais. Nesame tokiame aukštame lygyje, jog galėtume džiaugtis gavę vieną ar kitą komandą. Jeigu bus pakankamai draugiškų rungtynių ir sudarytos sąlygos pasiruošti šiam atrankos etapui, manau jog tiek U-17, tiek ir U-19 rinktinė gali pasirodyti visai neblogai.

 

Visgi manyčiau, jog abi rinktines turi neblogus šansus užimti trečiąsias vietas“, - LFF.lt burtus komentavo Lietuvos moterų futbolo asociacijos sekretorius Vytautas Tutlys.

 

V.Tutlio nuomonei pritarė ir abiejų rinktinių treneriai, kurie teigė jog Lietuvos moterų rinktinės stengsis nebūti pogrupių autsaiderės ir kovos dėl 2-3 vietų.

 

„Burtų negalėčiau vadinti sėkmingais, nes papuolėme į grupę su tikrai stipriomis ir gilias moterų futbolo tradicijas turinčias šalimis. Rusija ir Norvegija turėtų būti neabejotinos grupės lyderės, o Slovėnija taip pat turės stiprią komandą.

 

Visgi manau, jog turime šansų kovoti dėl trečiosios vietos“, - kalbėjo Lietuvos moterų U-17 rinktinės treneris Robertas Klimavičius.

 

„Šios grupės aiški favorite yra Belgija. Negaliu pasakyti, jog būsime grupėje autsaideriais, manau turime galimybių ir stengsimės kovoti dėl trečios vietos.

 

Visgi, jei pavyktų surinkti pakankamai gerą sudėtį ir žaistų daugelis merginų, kurios šiemet sugebėjo iškovoti istorinį kelialapį į antrąjį etapą, manyčiau jog turime šansus pakovoti ir dėl aukštesnių vietų“, - burtus optimistiškai vertino vyriausiasis U-19 rinktinės treneris Edmundas Liaudanskas.

 

UEFA U-19 čempionato elitinio etapo 1 grupė

(Rungtynės vyks 2011 m. Kovo 31 - balandžio 5 d. Danijoje)

 

Prancūzija

Olandija

Danija

Lietuva

 

UEFA U-17 čempionato kvalifikacinių varžybų 4 grupė

(Rungtynės vyks 2011 m. spalio 1-8 d. Lietuvoje)

 

Norvegija

Rusija

Slovėnija

Lietuva

 

UEFA U-19 čempionato kvalifikacinių varžybų 2 grupė

(Rungtynės vyks 2011 m. rugsėjo 16-23 d. Belgijoje)

 

Belgija

Rumunija

Š.Airija

Lietuva

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >