reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2010 11 02, 15:09
„Ekrano“ futbolininkai – vėl geriausi Lietuvoje 

Image
Panevėžio „Ekranas
Panevėžio „Ekranas" sekmadienio vakare užsitikrino trečią iš eilės A lygos čempionų titulą. Priešpaskutinėse savo rungtynėse panevėžiečiai stebint rekordiniam žiūrovų skaičiui 2:1 įveikė „Šiaulių" komandą ir šeštą kartą klubo istorijoje tapo Lietuvos čempionais, rašo lff.lt.

 

„Ekrano" pergalę lėmė Egidijaus Varno ir Deimanto Bičkos įvarčiai, o „Šiauliams" įvartį rungtynių pabaigoje nuo 11 metrų žymos pelnė Igoris Kozlovas. Likus dviem turams ‚Ekranas" lenkia „Žalgirį" jau aštuoniais taškais.

reklama

 

Intriga iki pabaigos

 

Norint užsitikrinti aukso medalius tą pačią dieną antrus metus iš eilės „Ekranui" reikėjo pergalės, o „Šiauliams" taškai buvo svarbūs kovoje dėl penktosios vietos su Gargždų „Banga". Rungtynės prasidėjo Panevėžio klubo atakomis, o 9 minutę arti tikslo buvo saugas Dominykas Galkevičius, kurio galva smūgiuotas kamuolys pataikė į skersinį.

 

Pirmasis įvartis krito 22 min. – po Giedriaus Tomkevičiaus staigaus perdavimo Egidijus Varnas atsidūrė vienas prieš vieną ir smūgiavo tiksliai. „Šiauliai" taip pat turėjo galimybių pasižymėti, bet Robertui Vėževičiui smūgis iš arti nepavyko, o tolimą Viliaus Lapeikio smūgį atrėmė „Ekrano" vartininkas Tadas Kauneckas. Prieš pertrauką E.Varnui nepavyko įmušti akistatoje su „Šiaulių" vartininku Mariumi Rapaliu.

 

„Ekrano" pranašumą antrojo kėlinio pradžioje įtvirtino D.Bička, kuris smūgiavo tiksliai į vartų kampą po D.Galkevičiaus perdavimo. Vėliau „Ekranas" surengė nemažai pavojingų atakų, bet jas užbaigdavo netiksliai. Kėlinio pabaigoje į šeimininkų vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys. Jį realizavęs I.Kozlovas atgaivino intrigą, tačiau rezultatas 2:1 nepasikeitė ir „Ekranas" triumfavo savo žiūrovų akivaizdoje.

 

„Neeilinis pasiekimas“

 

„Ekrano" vyriausiasis treneris Valdas Urbonas po trečiojo iš eilės čempionų titulo teigė, kad ši pergalė - neeilinė:„Trečias čempionų titulas iš eilės - neeilinis pasiekimas. Rungtynės buvo itin įtemptos, privalėjome laimėti. Kontroliavome žaidimo eigą, nors ją šiek tiek sujaukė praleistas įvartis. Vyrai šiose rungtynėse buvo tinkamai nusiteikę, kupini azarto pasiekti tikslą. Sezonas būtų idealus, tačiau nepavyko geriau pasirodyti Čempionų lygoje."

 

„Šiaulių“ treneris Valdas Ivanauskas teigė, kad „Ekranas" buvo stabiliausia komanda šį sezoną: „Sveikinu „Ekraną" su pergale ir titulu. Savo komanda esu patenkintas. Po pergalės Baltijos lygoje buvome pakiliai nusiteikę. Šiandien jauni futbolininkai pateisino pasitikėjimą. Po praleisto įvarčio žaidėme geriau, turėjome progų, bet „Ekranas" yra patyrusi komanda ir pasiekė pelnytą pergalę."

 

Titulą iškovoti buvo sunku

 

Įvartį pelnęs "Ekrano" puolėjas E.Varnas sakė, kad visi trys titulai buvo iškovoti nelengvai: „Praėjusiais metais laimėjome per paskutinį turą, šiemet pergalę užsitikrinome priešpaskutinėse savo rungtynėse. Visada buvo įtampa, reikėjo kautis ir įrodyti, kad esame geriausi."

 

Panevėžio klubo saugas Ramūnas Radavičius sakė, kad titulas ypatingas tuo, kad yra pirmasis jo karjeroje: „Komandai šis sezoną buvo sunkus, nes reikėjo kovoti iki pat galo, buvo trys stiprūs varžovai - „Žalgiris", „Sūduva" ir „Tauras". Šis sezonas man geriausias karjeroje, nes teko sužaisti ir Lietuvos nacionalinėje rinktinėje."

 

Rezultatyvų perdavimą atlikęs kitas Lietuvos rinktinės ir „Ekrano“ saugas D.Galkevičius teigė, jog prieš sezoną nesitikėjo lengvos kovos:

 

„Galbūt kai kas manė, kad titulą užsitikrinsime anksčiau, bet pats taip negalvojau. Reikėjo kovoti ilgai, buvo duobių, sunkių rungtynių ir pralaimėjome. Bet iš jų mokomės. Tai – šauni sezono pabaiga. Mano nuomone, esame stipresni už varžovus. Prieš juos buvo sunku žaisti, nes visi norėjo įveikti čempionus. Džiaugiuosi, kad šį sezoną pavyko įmušti įspūdingų įvarčių, bet svarbiausia - komandos sėkmė.“

 

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >