reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Redakcijos dienoraščiai

Prieš keletą dienų žiniasklaidoje pasirodžiusi neoficiali informacija, kad gynėjas Renaldas Seibutis pasirašys sutartį su Kauno „Žalgiriu“, pasitvirtino. Sutartis su šiuo krepšininku – puikus Kauno klubo laimėjimas.

Nesusipratimai futbolo aikštelėje nėra itin dažnas dalykas, tačiau kuomet jie įvyksta, malonu nebūna niekam. Tačiau kai rungtynių metu vaikytis kamuolio kartu pradeda ir... šuo, tuomet tai sukelia juoko tiek žiūrovams, tiek žaidėjams.

Sportosavaite.lt redakciją pasiekė laiškas, kuriame skelbiama kuriamą dokumentinį filmą apie Joną Valančiūną.

Beveik dvi savaites trukusi akcija „Aš tikiu Lietuvos pergale!“ vakar pasiekė finišą. Anot jos organizatorių, visuomenė noriai priėmė šią iniciatyvą, todėl planuojama, kad kitais metais ji vyks ne tik didžiausiuose šalies miestuose.

Rugsėjo mėnesį Lietuvoje praūžusio Europos vyrų krepšinio čempionato atgarsiai mūsų šalyje aidi dar ir dabar. Šį kartą internautai sugalvojo garsiąją Hitlerio pykčio priepuolio sceną iš filmo "Trečiojo Reicho žlugimas" pritaikyti situacijai apie Lietuvos rinktinės pralaimėjimą Makedonijai čempionato ketvirtfinalyje.

Rungtynių su Serbija išvakarėse Lietuvos krepšinio rinktinės nariai Mantą Kalnietį pasveikino 25 metų gimtadienio proga ir sudainavo „pergalingų metų“.

Ilgai lauktas Europos vyrų krepšinio čempionatas jau čia pat. Didžioji dalis Lietuvos žmonių gyvena džiugiomis nuotaikomis , tačiau, deja, yra keletas dalykų, kurie ilgai lauktą šventę gali sugadinti iš esmės.

Pirmadienį, pirmąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo serijoje iškovojusi Dariaus Moskoliūno vadovaujama „Lietuvos ryto“ ekipa prieš amžinus priešus Kauno „Žalgirio“ rezultatu 81:70 po rungtynių nepraleido progos pašvęsti.

Atlikęs apklausą tarp graikų fanų norėjau išvengti asmeninės nuomonės ir matymo. Taigi, noriu jums nupiešti pakankamai tikslų paveikslą apie tai, ko laukiama iš Lietuvoje vyksiančio Europos čempionato. Jie visi tikisi, kad tai bus geriausias kada nors vykęs Europos čempionatas. Ir aš net nekalbu apie rungtynes ir žaidėjus.

Sekmadienį vykusiame LKF taurės turnyro finale Alytuje Kauno „Žalgiris“ žaidė tarsi namie. Sausakimša 5 tūkst. vietų arena palaikė kauniečius ir tik apie pora šimtų „Lietuvos ryto“ fanų – vilniečius.

Naujojo krepšinio himno rinkimuose sekmadienį per TV3 televiziją parodytas vaizdo įrašas, kuriame šokio judesius demonstruoja „Lietuvos ryto“ ir Lietuvos rinktinės krepšininkas Simas Jasaitis, vienus krepšinio gerbėjus šokiravo, kitus – pralinksmino.

„Rusai yra rusai – ėmė ir pavėlavo“, – džiaugsmo neslėpė Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacijos generalinis sekretorius Viačeslavas Kalininas, sužinojęs, kad Lietuvos penkiakovininkei nebus leista atstovauti Rusijai.

Veiksmo filmų ir krepšinio gerbėjai neabejoja – Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandoje šiuo metu žaidžiantis Bosnijos krepšininkas Kenanas Bajramovičius stulbinamai panašus į veiksmo filmų žvaigždę Jasoną Stathamą.

Kai kurie „Lietuvos ryto“ fanai turbūt įkvėpimo semiasi iš Afrikos ar kitų šiltųjų kraštų aborigenų.

Pirmąjį Eurolygos varžybų ratą „Žalgiris“ baigė pirmaudamas A grupėje kartu su „Maccabi“. Nenuvertinant Kauno komandos reikėtų pripažinti, kad tokį rezultatą pasiekti padėjo ir palankus tvarkaraštis.

Lengva pergalė prieš Zagrebo „Ciboną“ tiek atskiriems žaidėjams, tiek visai „Lietuvos ryto“ komandai gali tapti puikiu emociniu postūmiu kovojant toliau.

Visi puikiai žinome Romos „Virtus“ klubą, bet ne ką prasčiau – ir Romos „Lottomatica“.

Nieko nebūtų keista, jei tai būtų du atskiri krepšinio klubai, bet pasirodo čia vienas ir tas pats. Tai kaip vadinti žinomą Romos klubą?

Neseniai baigėsi visą praėjusį mėnesį komandų kasdienybę sujaukęs fotosesijų maratonas, skirtas „Žaviausios LMKL krepšininkės“ rinkimams.

Pasibaigus praeitos savaitės Eurolygos turui, oficialiame lygos tinklalapyje, turnyrinėje lentelėje „Lietuvos rytui“ buvo įrašyta viena pergalė, nors Lietuvos klubas kol kas nėra iškovojęs nė vienos.

Pastaruoju metu po internetą klajoja nuoroda, kurią paspaudus galima perskaityti „straipsnį“ apie tai, kad „Aurimė Rinkevičiūtė pastebėta nepadoriame vakarėlyje“.

< Ankstesnė naujiena Kita naujiena >

Rezultatai 1 - 20 is 60

reklama

reklama

reklama