reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

reklama

Redakcijos dienoraščiai

Portalas lrytas.lt pateikė to „Lietuvos ryto“ krepšinio klubo vadovo Jono Vainausko komentarą po „Cholet Basket“ pralaimėtų rungtynių , kuriame neatsisako minčių apie patekimą į Eurolygos finalinį ketvertą, pastebėjo Sportalas.com.

Kartu su savo mylima komanda naująjį sezoną pradėjo ir Kauno „Žalgirio“ fanai.

Jei kas dar negirdėjote, būtent taip – „Turkijos avialinijų Eurolyga“ – šį sezoną oficialiai vadinsis stipriausias Europos vyrų krepšinio klubų turnyras.

Sekmadienį „Žalgiris“ žaidė pirmąsias VTB Vieningosios lygos čempionato rungtynes su Maskvos srities „Chimki“.

Sporto naujienų portalas sportalas.com paskelbė nuomonę, kad gandų apie susidomėjimą Šarūnu Jasikevičiumi viešinimas „Lietuvos rytui“ būtų nenaudingas, jei jis iš tiesų ketintų įsigyti šį įžaidėją.

Sportinės aprangos gamintoja „Tūta“ „Laisvės KRS“ komandos pristatymo šventėje parengė siurprizą – simpatiškąsias LMKL lygos komandų krepšininkes paprašė padirbėti modeliais.

Šiandien Lietuvos krepšinio pasaulį sudrebino gana netikėta žinia: į „Lietuvos rytą“ grįžta Aleksandras Trifunovičius, o jo asistentu bus Darius Maskoliūnas.

Antradienį Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės pasiruošimas EURO 2012 atrankos rungtynėms su Europos ir Pasaulio čempione Ispanija įsibėgėjo. Komanda treniruotėse sprendė vis rimtesnes užduotis, o už aikštės ribų teko susipažinti su vietos specifika ir pasaulio rekordais, rašoma Lietuvos futbolo federacijos tinklalapyje.

„Lietuvos ryto“ krepšinio klubo treneris Draženas Anzulovičius pačiu artimiausiu metu gali netekti darbo, rašo sporto naujienų portalas Sportalas com.

Ketvirtadienį sulaikytas, o penktadienį suimtas penkių merginų išprievartavimu kaltinamas Arturas Vasilevskis, pasirodo, bandė sportuoti, tačiau dideliais pasiekimais pasigirti, atrodo, negalėjo.

Būtent tokios nuotaikos po neįtikėtinos pergalės prieš Argentiną dauguma krepšinio sirgalių Lietuvoje pasitinka Pasaulio čempionato pusfinalio mačą su JAV rinktine.

Trečiadienį Kauno „Žalgirio“ komunikacijos direktorius išplatino šio klubo savininko laišką, kuriame į šuns dienas dedamas Lietuvos ir Škotijos futbolas.

Nesu didelė futbolo mėgėja, bet tokių istorinių futbolo rungtynių tiesiog negalėjau praleisti. Matyt, tai buvo pats įspūdingiausias įvykis, susietas su futbolu, kada nors vykęs Šiauliuose. Liepos 15 dieną FC Šiauliai žaidė UEFA Europos lygos antrojo etapo kvalifikacines rungtynes su Krokuvos „Wisla“ klubu.

Anglus sekmadienį sutriuškinę vokiečiai, kitaip nei prancūzai, ar tie patys anglai aikštėje atrodo mažiau „įdegę“, tačiau pirmas įspūdis gali būti apgaulingas. Net vienuolika Vokietijos rinktinės narių yra ne vokiečių kilmės.

Ieškome žmogaus, galinčio vadovauti sporto naujienų portalui Sportosavaite.lt. Jei manai, kad turi pakankamai žinių, ryžto, užsisipyrimo ir entuziazmo - šis darbas kaip tik tau. Kandidatui nekeliame ypatingų sąlygų, o suteikiame progą tobulėti kartu su šiuo augančiu projektu. Nepraleisk šio unikalaus šanso!

Nuo birželio 1 d. portale Sportosavaite.lt teisingai atsakę į viktorinos klausimą galite laimėti krepšinio kamuolį.

Kuo toliau – tuo įdomiau. Kokius žaidimus žaidžia dviejų galingiausių Lietuvos krepšinio klubų savininkai? Kariauja ambicijų karą, tariamais pykčiais dangsto susitarimą dėl finalo serijos baigties ar susipyko iki galo nesutarę dėl susitarimo sąlygų?

Paradoksas... Lietuviai taip mėgsta pabrėžti esą jie yra krepšinio šalies gyventojai, tačiau krepšinis yra prieinamas ne kiekvieno akiai. Visos Eurolygos rungtynės, kuriose žaidė „Žalgiris“ ir „Lietuvos Rytas“ buvo transliuojamos „Viasat Sport Baltic“ kanalu, kurį, pripažinkime, turi ne visi ir net ne dauguma.

Abonementas į sporto ir sveikatingumo centrą ,,Ažuolynas“ šį kartą atiteko Rūtai Kulikajevaitei iš Kauno.

„Nike“ futbolo kamuolys šį kartą atiteko Ernestui Titovui, inžinieriui iš Kauno.

< Ankstesnė naujiena Kita naujiena >

Rezultatai 21 - 40 is 60

reklama

reklama

reklama