reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2014 09 13, 16:12
Sekmadienį Kauną drebins „drifteriai“ iš Lietuvos ir Latvijos

Image
Driftas
Šį sekmadienį tradiciniame automobilių šonino slydimo renginyje prekybos miestelyje „Urmas“ varžysis šio automobilių sporto meistrai iš Lietuvos ir Latvijos.

 

„BDP Battery“ šoninio slydimo („driftingo“) pirmenybių 4 etape planuoja dalyvauti 35 sportininkai. Šių metų staigmena – pernai Kaune teisėjavusi Latvijos šoninio slydimo karalienė Kristena šiemet pati sutiko išbandyti prekybos miestelyje paruoštą trasą.

reklama

 

„Kad būtų įdomiau žiūrovams, šiemet varžybų trasa parinkta kitoje vietoje, nei pernai. Parinkta labai gera danga, todėl įspūdingų akimirkų ir gerų emocijų tikrai netrūks“, – sako renginio organizatorius Kastytis Alekna.

 

Šiemet žiūrovai išvys ir naują rungtį, kurios metu pilotai savo automobiliu turės preciziškai paliesti barjerą, kuris bus sudarytas iš senų automobilių.

 

„Žinoma, ne kiekvienam pavyks tai padaryti idealiai, todėl žiūrovai išvys ir stipresnių smūgių, kas reikš papildomą dozę kvapą gniaužiančių vaizdų“, - pasakojo K. Alekna.

 

Renginys vyks nuo 16 val. prekybos miestelio teritorijoje, šalia Rytinės galerijos.

 

K. Aleknos vertinimu prekybos miestelio teritorija yra itin tinkama tokiems renginiams, ją paprasta surasti ir iš kitų miestų atvykusiems žmonėms, patogus automobilių parkavimas, užtikrintas saugumas.

 

„Žiūrovai mūsų miestelyje vykstančiame renginyje visuomet jaučiasi saugiai ir patogiai nes jiems skirtos vietos yra įrengtos ant prekybos galerijos rampos, po stogu. Todėl nebaisus net ir lietus, kuris gali tik padidinti varžybų įdomumą, o ne sugadinti nuotaiką“, – sako prekybos miestelio „Urmas“ rinkodaros vadovas Jonas Plenta.

 

Planuojama, kad varžybas šį sekmadienį stebės apie 2500 žiūrovų, kuriems taip pat paruošta nemažai staigmenų. Visi norintys galės pasivažinėti „Drift taxi“ – profesionalaus lenktynininko vairuojamu „Drift taxi“automobiliu ir patys patirti tai, ką važiuodami trasoje jaučia šoninio slydimo meistrai.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >