reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2013 09 13, 14:20
Geriausi šoninio slydimo meistrai sugrįžta į Kauną

Image
Organizatorių nuotr.
Rugsėjo 14 d., šeštadienį, Kaune įvyks trečiasis „Autoplius Lietuvos drifto čempionato“ etapas. Geriausi šoninio slydimo meistrai sugrįžta į prekybos miestelį „Urmas“, kur šįkart laukiama ne tik daugiau varžybų dalyvių, tačiau visus pasitiks ir nauja varžybų erdvė.

 

„Šiame čempionato etape planuojama varžysis apie 35 dalyviai, kurių gretose ne tik lietuviai, tačiau ir svečiai iš Kaliningrado, Baltarusijos ir Latvijos. Šiuo metu vykstanti atkakli kova tarp lietuvio Andriaus Vasiliausko ir latvio Eriko Ulasso žada puikų reginį žiūrovams, nes kiekvienas taškas jiems yra svarbus norint iškovoti Lietuvos drifto karaliaus titulą“, – sakė čempionato organizatorius Kastytis Alekna.

reklama

 

Trasoje 60 m padidinta automobilių įsibėgėjimo zona, kas leis automobiliams pasiekti didesnį greitį, kuris gali siekti apie 100 km/h. Varžybose teisėjaus Latvijos driftingo karalienė Kristena, kuri, anot organizatorių, žiūrovus nustebins išskirtiniu šou.

 

Anot prekybos miestelio „Urmas“ rinkodaros vadovo Jono Plentos, nauja erdvė yra puikiai pritaikyta drifto varžyboms, yra saugi ir dar patogesnė žiūrovams.

 

„Dažnai žiūrovai baiminasi, kad renginio nuotaiką gali sujaukti lietus. Tačiau šįkart jie netik galės dėl to nesukti galvos, tačiau ir patogiai stebėti varžybas iš naujai įrengtų tribūnų, kuriose tilps 2500 žiūrovų“, – sakė J. Plenta.

 

Žiūrovų lauks įvairios pramogos: kaip ir įprasta veiks „Drift taxi“ – visi norintys galės sėsti į profesionalaus drifterio vairuojamą automobilį ir pajausti tai, ką važiuodami trasoje jaučia drifto meistrai. Taip pat vyks radijo bangomis valdomų RC automobilių drifto varžybos, žiūrovai galės laimėti įvairių rėmėjų prizų.

 

Drifto varžybos prekybos miestelio „Urmas“ teritorijoje rengiamas kasmet nuo 2006 m.

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >