reklama

rekomenduojame


Promoservice.lt
Ryšiai su visuomene

VersloSavaite.lt
Svarbiausios verslo naujienos

Sveikatosnaujienos.lt
Svarbiausios sveikatos naujienos

Kokybiškos žieminės padangos

reklama

Sportosavaite.lt   
2014 02 26, 13:28
„Drifto“ sezono pradžia – „Žalgirio“ arenoje

Image
D. Kanapecko nuotr.
Kauno „Žalgirio“ arenoje gali vykti ir automobilių sporto varžybos – praėjusių metų pavasarį tai įrodė „drifto“ varžybas šioje neįprastoje vietoje surengę organizatoriai. Tai buvo pirmas šoninio slydimo renginys Europoje, vykęs uždaroje arenoje.

 

reklama

Nematytą reginį prieš metus įvertino ne tik tūkstantinė žiūrovų minia, bet ir sportininkai, „drifto“ sezono atidarymą pažymėję labai neįprastoje vietoje. Šiais metais „Žalgirio“ arenos sienas šimtus arklio galių išvystantys automobiliai drebins balandžio 13-ąją – likus dvejoms savaitėms iki pirmo „Autoplius Lietuvos drifto čempionato“ etapo.

 

Dalyviai – įvairių čempionatų prizininkai

 

„Datą pasirinkome dėl žiūrovų – likus porai savaičių iki oficialių varžybų, visi stipriausi „drifteriai“ savo automobilius jau bus paruošę, tad gerbėjams bus į ką paganyti akis. Praėjusiais metais renginys vyko likus porai mėnesių iki pirmųjų varžybų – ne visi kviesti „drifteriai“ spėjo pasirengti varžyboms“, - pasakojo vienas renginio „Žalgirio“ arenoje organizatorių Antanas Kyguolis.

 

Organizatoriai neatskleidė tikslaus dalyvių sąrašo, tačiau pažadėjo, kad į areną susirinks dar stipresni sportininkai nei praėjusiais metais. A. Kyguolis neslėpė, kad geriausius dalyvius į varžybas vilioja didelis prizinis fondas – „Arena Motor Show“ jis bus 15 tūkst. Lt.

 

„Vedame derybas su Latvijos, Estijos, Rusijos, Suomijos, Lenkijos bei Ukrainos čempionatų nugalėtojais ir prizininkais. Pavardžių atskleisti dar negaliu, tačiau šių metų dalyvių sąrašas bus įspūdingas. Ne paslaptis, kad būtent latviai bei lenkai karaliauja įvairiuose Europos „drifto“ čempionatuose“, - visų kortų neatskleidė A. Kyguolis, einantis ir Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) „drifto“ komiteto pirmininko pareigas.

 

„Silpniausias automobilis turės apie 400 AG. Galingiausi – iki tūkstančio „arklių“, - pridūrė prie organizatorių prisijungęs sportininkas, „Drifter.lt“ komandos vairuotojas Darius Balys.

 

Nepamiršti bus ir lietuviai: žodinį sutikimą jau davė pastarųjų dvejų metų šalies čempionas Andrius Vasiliauskas su BMW M3 (E46), organizatoriai svarsto ir kitų stiprių dalyvių kandidatūras.

 

Dalyvių atranka šiame renginyje ypač svarbi, kadangi „drifterių“ skaičius ribotas – jų bus šešiolika. Dėl to į varžybas „Žalgirio“ arenoje negali registruotis kiekvienas norintis – „drifteriai“ atrenkami pagal profesionalumą bei pastarųjų metų pasiekimus.

 

Ralistai „drifto“ trasoje

 

Keturias balandžio 13-osios valandas „Žalgirio“ arenoje užpildys ne tik „drifteriai“. „Arena Motor Show“ pasirodys ir motociklų akrobatai iš kelių Europos valstybių, o stipriausiu pasaulio žmogumi tituluojamas Žydrūnas Savickas bandys įrodyti, kad turi daugiau „arklių“ nei „drifto“ automobilis.

 

Renginyje sulauksime ir ralistų – Ramūno Čapkausko, Vytauto Švedo bei kitų. Jie atliks toli gražu ne statistų vaidmenis, o parodys visas keturiais ratais varomų automobilių galimybes ir dalyvaus specialioje kovoje „ralistai vs. drifteriai“.

 

„Išvysime ne tik važiuojančius sportinius automobilius. Arenoje bus naujų automobilių ekspozicija, o „Tuning Show“ parodoje įrodysime, kad automobilis gali būti ne tik susisiekimo priemonė, bet ir savo šeimininko pasididžiavimas“, - šyptelėjo A. Kyguolis.

 

Bilietus į „Arena Motor Show“ jau galima įsigyti Bilietupasaulis.lt kasose.

 

 

Sportosavaite.lt

 


Norėdami naudoti portale Sportosavaite.lt publikuojamą informaciją būtinai susisiekite su redakcija telefonu ar el. paštu. Gavę sutikimą ir naudodami portalo informaciją įdėkite nuorodą (internete – aktyvią nuorodą) į Sportosavaite.lt. 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

Susiję straipsniai:

 
< Ankstesnis   Kitas >